Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Jeunesse termékek tényleg...

A Jeunesse termékek tényleg működnek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm behívott egy tapasztalat megosztó csoportba,és sorra töltik fel az előtte/utána fotókat,és 85%-ban van különbség.


Mielőtt megköveznétek,hogy burkoltan hirdetek,szólok,hogy NEM!


Arra gondoltam,hogy nem lehet,hogy a képen a javulásokat a rendes gyógyszerek/krémek okozzák?


Volt olyan is,hogy valaki a kisgyereke rovarcsípését kente ezzel a csodaszerrel,és örvendezett,hogy elmúlt... Alapból elmúlna,rendes krémekkel is.


Egy másik személy az algáról áradozott,hogy az alga kapszulától milyen energikus lett. Kipróbáltam (csak ezt a terméket.),és nem éreztem különbséget. Bár csak kb 1 hétig szedtem...


Továbbá a ránctalanító kencék. Ahogy az előbb említettem,sok embernél tényleg használ(?),és nem valószínű,hogy Photoshop (Nyilván,idős(ebb) egyénekről van szó,Ők 99%-ban nem is tudják kezelni.). Bár ezesetben is inkább a genetikára gondolnék,valamint rendes krémeket is használnak a "csoda cuccok" mellett.


Nektek mi a véleményetek erről? Az előtte/utána fotók igaziak,vagy trükk van mögöttük?

(A többi Jeunesse termékes kérdést nem én írtam ki!)


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. júl. 25. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamu az összes.
2021. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy mukodnek valamennyire, de biztosan nem annyira csodaszer, ahogy azt allitjak. Az elotte-utana kepek kamuk, az tuti.

Mlm, mit varsz? Ez ilyen, elvbol nem tamogatok ilyen cegeket.


Ami nekem amugy segitett az a kollagen (markat nem irok, nem reklam, de sztm kb mindegy), attol valoban energikusabb lettem, szebb lett a hajam, borom :)

Szamomra ez tenyleg csodaszer :D

2021. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Kollagénre én is gondoltam,veszek is majd rendes boltban. Köszi az ajánlást! :)


De hogy lehet bekamuzni a képeket akkor? Ahogy írtam,-szerintem -nem Photoshop. Fényviszonyok,vagy pl az utána kép egy kipihent,kevésbé stresszes embert ábrázol?

2021. júl. 25. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Trükk, marketing, szemfényvesztés.


Az összes ilyen cég arról szól, hogy bármi áron hozd a az új hálózatépítőket meg vásárlókat a rendszerbe, ezért nyilván fűt fát mondanak, és mindegyik cég világmegváltó csodaszernek hirdeti a szarjait. Erősen fenntartásokkal kell kezelni bármit amit mondanak.

2021. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy ps, vagy mas program, de a kepek szerkesztettek.
2021. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Különböző jeunesses hirdetésekből.


"Aki azt hiszi , hogy ez Photoshop az nagyon téved :) Ez a krém tényleg ilyen hatásos :) Győződj meg Te is róla :)"


"Nem, nem photoshop es nem is filter! Nagyon büszkék vagyunk vendégünk bőrére, hogy napról napra egyre szebb, minden túlzás nélkül!!!! "


"EZ NEM PHOTOSHOP! EZ IGAZ! HA NEM HISZED KERESS MEG ÉS INGYEN KIPRÓBÁLHATOD!!!!"


Ahol ennyire eröltetik magukat, hogy mindenhova ilyen rohadt nyomatékosan ki kell írni hogy "nem kamu, az általában kamu. :D

2021. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Attól, hogy SZERINTED nem ps, még nyilvánvalóan az. Nem csak akkor, ha ordít a képről. Eleve nincs olyan csodaszer, ami azonnal hat. A bőrnek hetek-hónapok kellenek a látványos javuláshoz.
2021. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mihály Kati válasza:
Szia. A jeunesről kérdeztél gondoltam elmondom 3 éve fogyasztom a termékeit. Az emlitett csoportnak én is tagja vagyok benne a saját sztorimmal is. Belegondoltál a csoport jelenleg több mint 31 ezer taggal rendelkezik ki tudna ennyi kamu profilt létrehozni. De ne is hallgass rám bármelyik tagra ráirhasz elmondják hogy ők valós személyek ez a jeunesse egy család még kevesen vagyunk de hisszük hogy minden háztartásba eljutunk mert ez valoban müködik, s reméljük minél több embernek tudunk majd segiteni!Nincs szüksége a cégnek arra hogy olyat állitson ami nem valós, amikor ilyen sok tapasztalati visszajelzés van s ti csak a magyarországit látjátok! Kívánok további szép napot.
2022. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

MLM, persze, hogy a csoportban valos emberek vannak, akiket mar bepaliztak...:D

Nem azt mondtuk, hogy maga a csoport meg az emberek nem valosak, hanem azok a rettenetesen csunyan szerkesztett kepek+ ez az egesz omlenges, hogy mennyire csodaszer, na ez kamu.

De nyilvan te mar szekta tag vagy, neked ez a dolgod, hogy vasarolj es higyj benne, lelked rajta.

De remelem, hogy azert nem jelenik meg minden haztartasban, mert az azt jelentene, hogy minden egyes ember egy igazi idiota 🤣🤣

Es en nem akarok az lenni, a penzemnek se vagyok az ellensege.

2022. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!