Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csak a combomra rakódik...

Miért csak a combomra rakódik a felesleg és azt hogy tudnám eltűntetni?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom mindig is vastagabb combjaim voltak. Eddig nem zavart, mert ehhez széles csípő is társult (alapból széles és nem azért mert oda is megy felesleg) és úgy annyira nem volt vészes, de mostmár egyre jobban bosszant, mert akármit próbálok onnan soha nem tudok fogyni. Előbb kezdek el fogyni bármelyik testrészemről, mint onnan, de volt már olyan is, hogy mégjobban elkezdett szélesedni, gondolom azért mert elkezdtem az izomréteget növelni.


Tudom hogy nincs helyi fogyás, de mégis csak nem tudnátok valami olyan tanácsot adni amitől a belső combomról le tudnám égetni a zsírt? Az étkezésre már egy éve oda figyelek hogy miből és mennyit, úgyhogy szerintem nem ott lehet a hiba.


Tudnátok tanácsot adni, hogy mi lehet az ami bevállhat (pl.: kardió, több séta... stb.)


Valamint a lányoktól kérdezném azt, hogy ez az érthetetlen felesleg nem lehet-e összeköttetésben azzal, hogy a menzeszem eléggé kimaradozik? Már volt olyan hogy 3 hónapig sem jött meg és ez miatt el is megyek orvoshoz, de szerintetek ha ez megoldódna, akkor tudnék végre már fogyni?


Előre is köszönöm a választ :)



2021. júl. 26. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
ha csak és kizárólag a combokra rakódik zsir és sehová a karra, nyakra (toka), sem a hasra, akkor inkább a hormonjaidat kellene vizsgálni.
2021. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Séta, futás. Ha sehol máshol nincs probléma barátkozz meg vele, körte alkat vagy.
2021. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!