Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kezeljem az intim...

Mivel kezeljem az intim részen a bőrömet amikor kiütődik?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete borotválkoztam lent de a szeméremdombomnál és a bikinibonalnál még mindig ki van pattogva. Eddig arcszeszt vagy parfümöt használtam ma pedig nagyon vékonyan neugranormonnal kentem be, csak félek hogy ez eltömíti a pólusaimat és holnapra mégjobban ki leszek ütődve. Mit csináljak hogy ez végre elmúljon vagy a neugranormon vékony rétegben jó megoldás?

#borotválkozás után #Másfél hét #Mivel kezeljem ? #Kiütődés
2021. júl. 27. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az arcszesz meg a parfüm nem tudom mióta jó megoldás. Talán 100 éve még annak tartották.

Bemész a DM-be, Rossmannba, az irányt pedig a borotva és gyanta termékekhez veszed. Na ott lesznek neked való termékek. Aloe vera gél/spray, Sába Hidrogél, X-epil szőrtelenítés után nyugtatógél stb. Ezeket használod napi 2x mondjuk 2 napig szőrtelenítés után, utána pedig mehet pár napig a Bepanthen/Neogranormon. De ha erős a szőröd, ezek csak kicsit segítenek a kipattogzásban, ezért ajánlott inkább a gyanta.

2021. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirág krém.
2021. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én kicsit meg szoktam radírozni az segít rajta. Neogranormon háát... nem tudom a gyulladáson segíthet. Inkább a megelőzés lenne a fontos. Enyhén leradírozod hetente 2x 3x max. Fontos hogy szerezz be valami jó hidratálót ami nem irritálja mert a pattogzást részben annak a következmenye hogy a szőr nem bír a felszínre törni így puhítani kell. Plusz a borotvát érdemes lenne a szőr növekedési irányával megegyezően végig húzni mindig tisztítani fertőtleníteni hasznalat előtt. Ne feszíts ki a bőrt a még simább hatásért ahogy végig húzod mert megint csak az lesz hogy a szőr úgymond nem fog a felső hám fölé érni könnyebben ránő a bőr illetve könnyebben sérülhet. Utánna arcszeszt rakhatsz rá de hidratálót közvetlen utánna inkább ne.
2021. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aloe Vera gél. Dm - ben lehet kapni.

Kiváló sebgyógyító és regeneráló hatása van! Próbáld ki!

2021. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Amiket írtál hogy nem ajánlatos elkövetni nagyrészt elkövettem :,) Ugyanis ellentétes irányba húztam a borotvát és volt hely ahol a bőrt kifeszítettem úgymond akkor ez valószínűleg nem tett jót, főleg hogybez volt az első borotválkozásom.

Aloe vera gélem van otthon azt még régebben dmből vettem de lábra kézre hónajra szoktam használni nem gondoltam hogy imtim területre is lehet szóval köszönöm a tippet ahogy a körömvirág krémet is.

2021. júl. 27. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az Aloe Vera gél! Ha kipattogok intim borotvalkozásnál, nekem ez a gél mindig hamar helyrehozza!
2021. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 köszi rwndben úgy lesz.:)
2021. júl. 27. 21:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam amiket írtatok , köszönöm használt;). Több dolgot is kipróbáltam a hidratáló gél borotválkozás utánra valamint az aloe vera gél vált be a legjobban^^
2021. júl. 31. 13:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!