Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Palát pakoltam, emiatt lehet...

Palát pakoltam, emiatt lehet ciszta a torkomban?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Tavaly anyával a kert elejéből a kert végébe pakoltuk a palát.

Nem volt rajtunk se maszk, se kesztyű.

Idén nekem volt egy nyaki uh-m, amin kiderült, hogy van egy 2 mm-es cisztám.

Gondolkodtam sokat mitől lehet és ez jutott eszembe.

El vagyok nagyon keseredve, mert nagyon sokáig szeretnék élni és nem dohányzom, egészségesen élek.

Nem szeretnék rákban meghalni.


:((((((((


Köszönöm előre is a válaszaitokat.


A pala elemeket töröttek voltak.



2021. aug. 3. 11:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyemen van egyébként a ciszta. És kb. 10 db elemet raktunk el.
2021. aug. 3. 11:13
 2/16 anonim ***** válasza:
Annyinak kizárt dolog h köze legyen hozzá.
2021. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy apukám idén is garázst épített és sajnos a palából kifúrt egy darabot, hogy a garázs teteje odaférjen normálisan.

A fúrás után kb. 1-2 órával felmentem a tetőhöz létrán, mert mondta nézzem meg milyen lett. Kb. 10 percig voltam fent, mer a szüleim ott voltak a garázs tetején és kicsit beszéltem velük.


Úgyhogy most emiatt is aggódom.........:((((( mert természetesen maszk nélkül mentem fel és ott ugyebár ki van belőle vágva.

2021. aug. 3. 11:27
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Azért ez a pala dolog nem így működik,ennyitől semmi bajod nem lesz.

Akinek bármilyen tetője stb .palából van az élete során sokszor ennyiszer hozzányúl és nem lesz baja.

2021. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, rendben. Azonban az, hogy apa levágott belőle én meg mellette voltam utána, nem tudom, hogy bajom lett -e tőle.


Tudom, hogy ezentúl nem lehetek elkeseredve egy életen át, de kegyetlenül haragszom.

2021. aug. 3. 11:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem ettől van, ahhoz,hogy gondot okozhasson sok évig kellene palával foglalkoznod.
2021. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy ciszta van a pajzsmirigyeden...
2021. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm nektek.


Akkor az sem gond, hogy 2 órára rá felmentem 10 percre maszk nélkül oda a palamellé amiből apukám kivágott darabokat? nem tudom milyen géppel, mert nem értek hozzá, de valamilyen géppel vágta ki, így gondolom jól szállhatott a por.

2021. aug. 3. 12:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi bajod nem lesz. Enyhén szólva hipochonder vagy.
2021. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, tudom, hogy igazából senki se tudhatja mi lesz x idő múlva, de annyira kétségbe vagyok esve, hogy azóta csak az ágyamban fekszem szomorúan,mert megijedtem, hogy még a leendő gyerekeim esküvőjét se élem majd meg, mert tüdőrákban meghalok, annyira megijedtem.


Egyébként nekünk nagyon nagy a portánk sajnos.


A házunk is hatalmas, az egész palatetős. Van 11 apartmanunk, felújításra szorulnak azok is mind palatetős. És van 2 garázs, ami palatetős, plusz egy kiülő, ami palatetős.


Apukám cserélni akarja őket, de eddig elvolt vele így...na meg tudjuk milyen drága a tető csere.

Most a házon kicseréli és ennyi lesz.

2021. aug. 3. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!