Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valamit nem tudunk megemész...

Ha valamit nem tudunk megemészteni, azt akkor egyáltalán ne együk?

Figyelt kérdés
Tegnap este paradicsomsalátát vacsoráztam. Reggel a szívbaj jött rám, azthittem vér darabok vannak a székletemben, de a paradicsom jött ki emésztetlenül. Akkor ne nagyon fogyasszak ezután paradicsomot? Vagy ilyenkor mi van? 😖 Járt már így valaki? Mit tett?
2021. aug. 4. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az csak a héja volt. A paprikával is ez a helyzet, sőt a kukoricát sem tudjuk megemészteni. Eheted nyugodtan. A cellulóz az ilyen, de semmi bajod nem lesz.
2021. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon megijedtem. :( hirtelen majdnem elájultam. Mert kicsit ment a hasam, és így még ilyesztőbbek voltak benne azok a piros darabok. 😖 De nem úsztak szét, csak 3-4helyen volt, és a wc papír sem volt véres. Ebből merek arra gondolni hogy csak a paradicsom. Már hirtelen temettem magam fejben. 😖😩
2021. aug. 4. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Élelmiszer színezék is színezi. Így lehet minden féle színben pompázót alkotni...

Egy volt kollégám betermelt egy halom Oreo kekszet mikor nálunk még nem volt kapható, de egy ismerős hozott szép adaggal.

Másnap teljes kétségbeeséssel telefonálgattak gasztróra...

2021. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!