Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem akarok menni a strandra,...

Nem akarok menni a strandra, pánik beteg vagyok es semmi kedvem az emberekhez?

Figyelt kérdés
A csalad kitalalta h menjünk strandra 1-kor, es még ez nem elég menjünk az auchanba is fogalmuk sincs róla hogy ez nekem milyen megterhelő, már most izzad és remeg a kezem. Ha mondom h nem megyek akkor meg cirkusz lesz, pedig nem vagyok gyerek 24 éves vagyok de nem tehetek róla,hogy agorafóbiám/pánikbetegségem van hogyan bírjam ki a napot?? Mennék is meg nem is..

2021. aug. 8. 09:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem is van ilyen problémám, oké ennyire nem súlyos szerintem mindenképp fordulj szakorvoshoz aki ezt segít legyőzni és kitartást a mai naphoz nekem az szokott segíteni hogy azokra koncentrálok akikkel vagyok és a többi embert teljesen megpróbalom kizárni.
2021. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem nagyon használ semmi :s
2021. aug. 8. 10:06
 3/8 anonim válasza:
Beszéltél már a családdal erről?
2021. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Velük nem lehet.. Flúgos vagy bolond vagy, hisztis vagy. Es ennyi.
2021. aug. 8. 10:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem.
2021. aug. 8. 12:53
 6/8 anonim válasza:
Hát akkor marad a szakember más nagyon nem fog tudni segíteni.
2021. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16 evesen kezdodott. Ket even at ugy mentem gimnaziumba, hogy nem tudtam nyelni, nem kaptam levegot, szedultem, stb. Eloszor egy kulso esemeny atmenetileg kimozditott erettsegi utan. De mikor kesobb visszaestem, mar non stop remalom volt. Nem volt komfortzona, otthon is rossz volt. Pszichologushoz jartam, nekem vegul a gyogyszer hozta el a megvaltast. Eloszor csak az alkalmankenti Xanax, kesobb antidepresszans. Azota barmire kepes vagyok. Le is lehet tenni a gyogyszert, van, hogy ujra szukseg lesz ra.
2021. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt ilyen míg suliba jártam, csak a bevásárló központokba nem bírtam meglenni, de mostmeg rosszabbodott.
2021. aug. 8. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!