Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 óra alvás elég? Programozó...

6 óra alvás elég? Programozó vagyok, hétvégente is dolgozok, 8 órát minden nap. Átlagban 6 órát alszok, ez így egészséges?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na jó, a kedvedért kiszámoltam, nekem 10,5 óra a munka + ebédszünet + utazások. Emellett hétköznap nehéz eleget aludni. De offok vagyunk.
2021. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek egész nap jókedvemben utazgatok, akkor el vagytok tévedve. Szerintetek míért négy év az egyetem, plusz még négy a doktori? Félreértés ne essék, azoknak írtam, akik szerint csak pihenés. Nem utazgatok, hanem egy irodában írom a kódót, napi 8 órát, abból lehet, hogy 1 óra, ami pihenés. 8 év tanulás, plusz minden héten 8 óra meló, az nem egy álommunka, de nem erről szól a kérdés.
2021. aug. 10. 23:11
 13/14 anonim ***** válasza:

3-4 orakat alszok 30 eve.

Bele is doglenek 6 oraba. Az a napom 25 szazaleka.

2021. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Hat nem egészséges. Az emberi szervezet nem 3-4 orara van beállva. Ido kerdese mikor mondja fel a szolgálatot egy egy szerved. Voltak hősök akik birták 20 30 40 évig a porgest egy szep napon meg a mento vitte el a munkahelyrol. Az emberi szervezetnek minimum kell a 6 ora a sejtek miatt. A megújulás miatt, a feltöltődés miatt kulonben elobb utobb elromlik. Az autóba sem járatod folyamatosan a motort.
2021. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!