Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki olyan lépésszá...

Ajánlana valaki olyan lépésszámláló applikációt Huawei P8 Life telefonra, ami biztos, hogy működik lezárt képernyőnél is? Vagy telefontípust nem is véve figyelembe, de van olyan lépésszámláló, ami tuti működik???

Figyelt kérdés

Ami a fő problémám, hogy már többet is letöltöttem, de egyik sem számlált lezárt billentyűzetnél, csak ha nyitva voltam. De hát úgy nem lehet. A mindennapi mozgáshoz, futáshoz, semmihez sem jó, és a telefon is gyorsan merül úgy...

Nincs lehetőségem okos órára költeni, ezért arra gondoltam, hogy a telefonra töltenék le egy ingyenes programot. Korábban volt egy sokkal egyszerűbb samsung telefonom, azon az egyik app működött szépen, de ezen a mostanin nem. Tudom, az én telefonom nem a legmodernebb, de ha egy sokkal régebbi modellel jó volt, nem értem, a jelenlegin miért nem.

Ha valakinek van ötlete, javaslata, tuti tippe, kérem, ossza meg.. Köszönöm!!!!!!



#lépésszámláló #padométer #Huawei P8 Life telefon #lezárt billentyűzet
2021. aug. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
En a Pedometert hasznalom, mukodik lezart kepernyovel
2021. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de melyiket? Rengeteg féle van, a többségük "padométer"-ként nevezve az applikációk között...
2021. aug. 20. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Pedometer++ neven meg kell talalnod. Nekem ez van, teljesen okes

2021. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a huawei saját alkalmazása
2021. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!