Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem mulo hanyinger?

Nem mulo hanyinger?

Figyelt kérdés
sziasztok. korulbelul 4 napja minden egyes reggel hanyingerre kelek,sokszor ejszaka is. napkozben is eleg gyakra, foleg ha evesrol van szo.csak a kaja gondolatatol is elkap a hanyinger,nincsen etvagyam egyatalan,egyszer csak ram jon, aztan mikor ugy erzem mar csak csak hanyok, egyszer csak gondol egyet es semmi bajom ujbol. neha melle tarsul szedules is. hasmenesem nincs, meg amugy semmi mas bajom, de mar kikeszulok ettol. de ez mar nem az elso dolog hogy ezt eljatsza velem, gyerekkorom ota sokszor elo jon, neha csak par oraig, van hogy egy egesz hetig tart aztan semmi bajom. valami tipp? persze ha nem lesz jobb elmegyek orvoshoz :(

2021. aug. 20. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pszichés alapon volt ilyen. Az utazástól stresszes voltam és minden reggel amikor busszal és vonattal mentem a melóba végig hányingerem volt, de sose hánytam. Idővel magától megoldódott a gond.
2021. aug. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nuttela válasza:
100%
Menj orvoshoz. Nem vagy allergiás valamire? Az is okozhatja.
2021. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tanksapka21 válasza:
Menj orvoshoz!
2021. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Első blikkre Sibonak tűnik. Menj orvoshoz.
2021. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!