Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetseges a combomban/csipomb...

Lehetseges a combomban/csipomben is vmi hasonlo a bajom, mint a csuklommal? (Carpal tunnel-alagut szindroma)

Figyelt kérdés

Par eve diagnosztizaltak mindket csuklomban az alagut szindromat, plusz emlitettem, hogy labfejem is kezdett tuneteket produkalni s mondtak, hogy Nagy valoszinuseggel ott is kialakult.

Ugy szokott lenni, hogy par honapig minden nap vannak tunetek, aztan honapokig nincs. Most epp par honapja vannak tuneteim.

Par napja azt hittem, valamit meghuztam vagy rosszul leptem. A combom es a csipom talalkozasanal kivulrol el kezdett fajni. Hullamokban jott. De elso nap nem tunt komolynak, igy raedzettem.

Futo vagyok. Edzes utan rosszabb lett, de nem azonnal. Mas nap ebedido utan kezdett el fajni. 2 napig Hullamokban jott, es gyanus volt, ha megserult, mert nem egyfolytaban faj. Utana olvastam, es tunetek alapjan elkepzelheto, hogy vlmi hasonlo bajom van ott is. Igy arra az elhatarozasra jutott am, hogy bekockaztatok, s el megyek futni 2 nap kihagyas utan. Ez tegnap volt. A fajdalom nem jott elo futas kozben, pedig elotte Munka kozben fajt, es sprintes edzest tartottam. Ma felebredve semmi fajdalom, s a kezemben sem volt a szokasos zsibbadas. Azota se semmi, pedig egesz nap talpalok, mint mindig.

Kerni akarom a haziorvosom velemenyet, plusz kivizsgaltatni.

Van vki hasonlo helyzetben? Tapasztalatok,kilatasok?


2021. aug. 20. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kerni akarom a haziorvosom velemenyet, plusz kivizsgaltatni."

Tedd azt.

De alsó végtagon, csak lábfejnél jellemző.

2021. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!