Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkmellet hogy lehet kezelni?

Tyúkmellet hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és van tyúkmellem. Látható, de nem vészes. Milyen gyakorlatokkal lehet ezen változtatni ebben a korban? Teszem azt mellizomerősítés, valami nyomás, stb. Köszönöm a válaszokat előre is.

2021. aug. 23. 22:06
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sok úszás, de minden olyan sport, ami a mellizmokat erősíti jó lehet. Sosem fog eltűnni, mindig látható lesz, de sokat javít.
2021. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az amikor besüllyed a borda középen a szegycsontnál?

Unokatestvéremet műtötték ezzel. Egy fémdarabot tettek be oda ami kifelé feszíti. 2 évig bent lesz neki.

2021. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez az amikor kifelé domborodik a mellkas a bordák, szegycsont deformitása miatt.
2021. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980

Milyen sportokkal lehet a leggyorsabban elérni ezt? Mostanság lett igazán sürgető (nyilván szexuális/esztétikai szempontból.) Hogy lehet viszonylag rövid idő alatt javítani ezen? És milyen távon várható legalább kis javulás? Köszönöm a választ előre is.

2021. aug. 23. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Férjemnek is van. Mióta hízott, illetve izmosodott, már kb nem is látszik.
2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elmondom, hogy nekem is az van és sosem volt gond a szexualitásban, egy nő sem foglalkozott vele. Mondjuk én 10 évig teniszeztem, rengeteget edzettem, erősítő gyakorlatokkal, stb., nem sok a változás, inkább mellizom és az önbizalmam nőtt. Leggyorsabb az úszás, gymstick edzés, TRX, ilyesmi, de ez legalább fél év rendszeresen.
2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980

Én is teniszezem, hetente két órát, és mintha kicsit talán jobb is lenne, de híznom kéne és külön melltorna is fog kelleni, azt hiszem.

Azért kérdem, mert korábban értek már attrocitások fiúöltöző stb. Az önbizalmam csökkent e téren, hogy strandon sem félmeztelenkedek, csak ha muszáj. De most kéne a sarkamra állni, amíg még előttem a fiatalság. (Remélem) Remélem tudok valamit magammal kezdeni, köszi a tippeket.

2021. aug. 23. 22:43
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na és? 16 évesen mindenért piszkálódnak, annak is van testi hibája, aki ezt csinálja mással légy nyugodt. Az a lényeg, hogy jó az amit csinálsz, ezt kell folytatni, csak a tenisz mellé kell más is, mert az inkább csak az aktív oldalad erősíti. Majd 21 éves korodban úgyis elkezdesz hízni ha akarod, ha nem.
2021. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980

Köszönöm szépen tényleg.


Utolsó kérdés, aztán nem zavarlak. A csajok egyike se foglalkozott vele? (A többi testrészem sztem okés, csak ez az ami gáz) Bármi csajozási gondot okozott neked, azon túl, hogy nem?

2021. aug. 23. 22:57
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Utolsó mondatod nem értem. Csajozási gondjaim nem voltak emiatt, senki sem foglalkozott vele, mondjuk eleve nem voltam nagy csajozógép,de amikor akartam nőt, akkor kaptam is, sőt egyszer volt szexkapcsolatom is. 16 évesen én sem gondoltam volna soha. Azt sose felejtsd el, hogy egy nő nem biztos, hogy úgy lát téged, mint ahogy te saját magadat. Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni,a nőknek is vannak testi hibáik, hiába te tökéletesnek látod, viszont ő tudja és látja magán. Egy nő az alakjával 95%-ban nincs megelégedve.
2021. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!