Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felkelni, ha az...

Hogyan tudnék felkelni, ha az ébresztőre, és semmire nem reagálok, csak ha valaki elkezd rázni és beszél hozzám?

Figyelt kérdés

Ez engem kb 15 éves korom óta kísért, előtte minden nap ébresztőre keltem magamtól. Ki akarom vizsgáltatni magam, mert ez mellé egy huzamban rengeteget tudok aludni. Rúgtak már ki ez miatt iskolából, majdnem munkahelyről rúgtak ki ez miatt, és megkeseríti az életem.

De tanácsot akarok kérni valakinek van-e valami ötlete, hogyan tudnék felébredni? Gondolkoztam sokkolós órán, mert okosórát próbáltam 2 napig felébredtem rá, onnantól kezdve nem, ahogy megszoktam.De nem is találok.

Válaszaitokat, tanácsaitokat előre is köszönöm!



2021. aug. 24. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ébresszél fel valakit ébresztő órával, telefonnal, hogy fel tudjon rázni, miközben beszél hozzád!

Egy kicsit komolyabban:

Járj utána, hogy létezik-e még az a szolgáltatása a Magyar Postának - vagy más telekommunikációs szolgáltatónak, - hogy "telefonos ébresztés"!

Amennyiben találsz ilyet, akkor meg tudod rendelni - és a megbeszélt időben telefonon felkeltenek!

2021. aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm a férjemmel is ez van!


Neki a rázós óra bevált. Még arra gondoltam hogy ha fejhallgatót teszel fel és ébresztőnek valami jó hangos számot teszel be?? Mellé a rázós óra.

2021. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Hangosítsd fel tökig a riasztások hangerejét, arra a halottak is felébrednek.
2021. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!