Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történne, ha valakit a...

Mi történne, ha valakit a tudta nélkül beheroinoznának?

Figyelt kérdés
Szóval tegyük fel, az illető soha semmilyen droggal nem élt és egyszer csak mondjuk a kávéjába beleöntenek, vagy cigijébe beletekernek egy gramm heroint és azt elfogyasztja. Ugye a heroin olyan erős, hogy egyből függő lesz az ember szinte. De ha nem tudja, hogy mi okozta ezt az eufóriát amit érzett amikor mondjuk azt a cigit elszívta, akkor mit fog kezdeni magával? Nyilván fogalma nem lesz, hogy heroint kéne vennie, mert rákattant.
2021. aug. 26. 06:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi kérdés így kora reggel , biztos nézne egyet , ez mi volt , lehet rosszúl lenne.
2021. aug. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem még este van :)


De úgy értem, hogyha egyből függővé válik, akkor mit kezdene utána? Vagy mi történne vele?

2021. aug. 26. 06:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem is , (most lesz este 11) de egy alkalomtól csak nem lesz azzonal. De lehet bemegy vmi supermarketbe és mindent össze vásárol , hogy hátha az kell neki. Aztán semmi se lessz jó. Lehet örjöngeni kezd , v agresszív lesz mint az elvonási alkeszek.
2021. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja 1es med 3-as voltam
2021. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz függő, mert az se fogja tudni hogy heroin volt
2021. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát csak akkor lesz az ember függő, ha tudja mi az ami belement a szervezetébe? Ha tudod nélkül belőnek, akkor te nem válsz függővé? Akkor miért függőként születnek azok a gyerekek, akiknek a szülei drogosok?
2021. aug. 26. 06:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Pontosabban az anyja :D
2021. aug. 26. 06:54
 8/12 anonim ***** válasza:

1 alkalomtol biztosan nem lesz fuggo. Kisbaba mas tema, ott altalaban vegig tolja a no-nem irom h anyuka, mert az ilyen egy fereg, nem anyuka. A kisbaba sem tudja h mi okozza a szenvedeseit, ahogy a leirt esetben sem tudnad. Vszinu addig szenvednel - ha fuggo lehetnel 1 alkalomtol- amig kvazi le nem szoksz tudtod nelkul rola. Addig elvonasi tuneted lenne, csak nem tudnad h mitol, es lehet azt hinned h megbolondultal.

De hidd el nekem, kezdokent, 1 egesz pakk elobb nyir ki, mint tesz fuggove 🥶

2021. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes
2021. aug. 26. 07:31
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
A heroint nem véletlenül fogyasztják vénásan. A belét is kihányná az illető...
2021. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!