Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit fognak csinálni alkalmassà...

Mit fognak csinálni alkalmassàgin?

Figyelt kérdés

Eléggé fóbiàs vagyok, és félek mindenféle orvostól. Felvettek gépjármű mechatronikai technikus szakra esti tagozatra, felnőttképzésre, iskolarendszerű oktatásban.

Mire számítsak? Mit fognak csinálni? Ugye vért nem vesznek?


2021. aug. 30. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Biztos kaptál jelentkezéskor valami tájékoztatót, hogy milyen alkalmassági vizsgálatod lesz.


Általában csak ilyen látás-hallásvizsgálat, vérnyomásmérés lesz.


Nekem volt olyan alkalmasságim (szinten sulis képzés), ahol nem csak vért vettek, de pisi-kaka mintát is adni kellett, hogy mehess a gyakrlati helyre.


A mostani szakmához (2 éves technikum), pedig épp most ülök a nőgyógyász várótermében, mert kell negatív citológiai lelet :D

2021. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmi infót, beadtam a jelentkezést, majd küldtek levelet, hogy felvettek, ennyi. Azt mondjuk kétlem, hogy egy autószerelő műhelybe nőgyógyászati leletet kell majd vinnem mondjuk.
2021. aug. 30. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván nem. Csak példa volt az alkalmasságikra, hogy sokféle van.

De ennyi erővel kétlem, hogy egy autószerelőnek vérvétel kelljen. Ugye ez sem logikus?


Azért mondom h neked sztem vérnyomás, hallás, látás vizsgálat lesz.

2021. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!