Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elso oltas utan mar megkapom...

Elso oltas utan mar megkapom a vedettsegi igazolvanyt?

Figyelt kérdés
Muszaj a 2. Oltas vagy eleg 1?

2021. aug. 30. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Jobban jársz ha a másodikat is beadatod magadnak. Én úgy tudom, hogy aki csak egy oltást kap, attól elveszik a védettségit. És amúgy is, nagyobb lesz a védettséged 2 oltástól, de ha nem hiszel benne, akkor hiába mondom. Viszont ha Janssent kérsz, akkor nem kell második, mert az egy dózisos vakcina. Szóval az ideális lenne neked szerintem.
2021. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem még kiküldték első után, most nem tudom hogy van.

Igen, kötelező a 2-ik is, ha nem jelensz meg, érvénytelenítik az igazolványod. Nem tudom ez pontosan mit jelent, a qr-kódban szerintem át tudják írni, visszaadást szerintem nem tudnák megoldani, de ki tudja?


Az egy dózisos tényleg nem rossz ötlet, ha csak egyet akarsz.

2021. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, csak nem lesz sem védettséged, sem érvényes igazolványod, tehát felesleges.
2021. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hét múlva. De ha a 2-at nem adatod be, visszavonják.

Én olyan esetben az előnek az árát behajtatnám az illetőn, ha nem tudja orvosi igazolással alátámasztani.

2021. aug. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!