Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyékony szappan, vagy...

Folyékony szappan, vagy szilárd szappan? Melyiket használod?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a klasszikus (szilárd) jobb..


De a legegészségesebb a naturlandos mosdókenőcs.


Mindenkinek olyat kéne használnia.

2021. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Folyékony.
2021. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, de nem teljesen felcserélhető módon. Pl. kezet bármelyikkel szívesen mosok, folyékonnyal kicsit szívesebben, de teszek ki otthon szilárdat is. Viszont például a hónaljamat kifejezetten csak szilárddal szeretem mosni, és ennek nem tudom megmagyarázni az okát.
2021. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a szilárd szappant szeretem, otthon ezt használom. Nyilvános helyen viszont jobb a folyékony, és legjobb, ha érintésmentesen adagolódik. (Mondjuk, ilyen kevés helyen van, még a kézfertőtlenítőt is olyan adagolókban teszik ki, amit meg kell nyomni, ezeket pont ezért nem is használom.)
2021. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Szilard. A folyekony az nem szappan, es a bornek nem tesz jot.

A kez fertotlenitese mas sztori. De ott is, ha van melegviz, a klasszikus szappan alaposan hasznalva hatekony. Oldja a zsirt, es a virusnak zsiros bevonata van.

2021. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!