Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy ezek a rosszullétek...

Lehet hogy ezek a rosszullétek posztkovidtól vannak?

Figyelt kérdés

Április elején kaptam el a vírust. Utána kb. 2 hónapig tartottak el a posztkovid tünetek aztán nyárra elmúltak. Most nyár végén 2-szer voltam rosszul, ugyanolyan tünetek jelentkeztek mint tavasszal csak kevesebb és gyengébben. Hányinger, hasi diszkomfort és megemelkedett pulzus jelenik meg ilyenkor. HálIstennek már nem tartanak olyan sokáig mint tavasszal és nem is olyan erősek. Lehet még mindig posztkovid?


16f



2021. szept. 6. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Persze, ami nem covid, az biztosan csak postcovid lehet, semmi más 🙄Nálunk egyetemen a fél évfolyam postcovidos volt ezek szerint, igaz, hogy még a vírus létezéséről se hallottunk. Mégis pont ezeket a tüneteket mutatták vizsgák előtt. Tudom, tudom, nem vizsgáztál. Akkor már csak 1001 tök más oka lehet.
2021. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Post Covid?Elmúlik aztán visszatér támadni?Ne legyél már ennyire agymosott légyszives mert ez már fájdalmas.Ezer más oka lehet 1-esnek van igaza pfff

Ne dőlj be ennyire minden agymosó butaságnak vagy hipochonder leszel

2021. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

A vírus okozhat hosszútávú következményeket.

Ha nagyon aggódsz, ne itt tájékozódj, mert ami itt folyik félretájékoztatás címén, azt kijelző nem bírja el...

Hogy megnyugodj, beszéld meg a szüleiddel, aztán irány kivizsgáltatni magad.

[link]

Első és második figyelmébe is ajánlom!

2021. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

#3!Igen, óriási félretájekoztatás, hogy nem minden post covid. Igazad van, minden az. Ha véletlenül nem voltál covidos, de hányingered van, az meg precovid😉

#1

2021. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Ajánlgasd másnak😃

Van aki még hisz a mesékben ne aggódj

#2

2021. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!