Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg mérgező a covid...

Tényleg mérgező a covid elleni oltás? (orvosok akik jártasak vagytok ebben)

Figyelt kérdés
Mostmár nagyon félek. Szputnyikot kaptam,elsőt és másodikat is megkaptam,májusban volt a második. Mindkét oltás után este nagyon gyenge voltam,nagyon rázott a hideg(kabátot kellett vennem és még a takaró is kellett) és 38,8 fok volt a lázam. Néhány napja olvastam a facebookon,hogy sokmindenkinek maradandó betegséget okozott az oltás és volt aki meg is halt utána. Volt aki reagált a hozzászólásomra(azt írtam hogy nem gondoltam,hogy maradandó gondot okozhat,azt gondoltam esetleg az lehetséges hogy nincs védettség,mint ahogy többeknél kiderült a kínai vakcina esetén,de így mostmár nem tudom be merjem-e adatni ha a mostani oltás nem fog már védeni,mert attól is rettegnék ha elkapnám a covidot),hogy egyelőre megúsztam az aznapi rosszulléttel,ami csak akkor volt,ahogy megkaptam az oltást,a méreg már bent van a szervezetemben,szépen lassan hat majd.Rettegek,hogy ha valóban méreg,mi történhet,mikor jelentkezhet nagyjából a baj.Nem szórakozásból írtam ki ezt a kérdést. Ha valaki ír rá olyan választ is,ami bántó,vállalom,de tényleg nagyon félek mostmár,hogy igaz-e az,hogy méreg az oltás és mi jöhet ha hatni fog valóban. Főleg orvosok válaszoljatok,ha van köztetek orvos.
2021. szept. 8. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy igaz. Nyugi.
2021. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Javits ki ha tevedek, de eddig nem haltal meg szerintem :D
2021. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos egyelőre nincs olyan, aki "jártas" lenne ebben, mivel most zajlik a tapasztalatgyűjtés és még a virológusok is gyakran egymásnak ellentmondó dolgokat állítanak, illetve egy idő után még saját magukat is meghazudtolják.

A szomorú igazság az, hogy valójában senki nem tud semmit, és ez alól az orvosok sem kivételek.

2021. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Egyre inkabb úgy tűnik, hogy az arra hajlamosaknál a vakcina ugyanúgy "post-covid" betegségeket tud okozni.

Konkrétan méreg természetesen nincs benne, de a covid-19 tüskefehérjére adott immunválasz az, ami a gondot okozza.

Mivel még nincsenek megfelelő adatok, az orvosok el is zárkóznak attól, hogy a vakcinaval összekapcsolják a megjelenő problémákat, senki nem tudja megmondani mit okoznak. Csak feltételes módban van minden.

2021. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Bármilyen oltasnál lehet mellékhatás. Az évek óta használt, ismert oltások esetén is van minimális lehetőség arra, hogy valaki rosszul reagál rá, lesz valamilyen negatív hatása, viszont ez elenyésző. Ugyan ez igaz a covid oltásra is.

Amúgy ebben az esetben a statisztikai kissé megtévesztő, mert az elsők között idősek, betegek kapták. Bármilyen szomorú, de 80+ éves embernél nem meglepő ha meghal, az simán lehet véletlen, hogy esetleg pár hónapja kapott oltást.

2021. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Ne félj, megmaradsz.

Elmondták ezerszer: Pontosan úgy, mint a minden évben jelentkező "hagyományos" influenza oltásra, vagy bármelyik oltásra, az emberek szervezete nem egyformán válaszol.

Van, aki meg sem érzi, van, aki úgy reagál, mint te, de a beoltásnál is biztosan fel lettél világosítva, mi lehet átmeneti kellemetlen következmény, éppen azért, hogy ne ess kétségbe.


Az immunrendszer „idegenként” ismeri fel az antigént, és

1.) aktiválja az immunsejteket, valamint

2.) antitesteket állít elő.

Magyarán: ettől érzed most olyan pocsékul magad, ahogy,

A te immunrendszered jól teszi a dolgát, csak erősebb választ adott az oltásra.


Olvasd el, "Hogyan fejtik ki hatásukat a védőoltások"!

[link]

--------------------------------------------


A post-Covid tüneteket, a betegség-okozta "mellékhatásokat",

----amik NEM A VAKCINA ÁLTAL OKOZOTT bajok! ---

keveri a fészbukos nagyész.


Igen, a covid19 UTÁN jelentkező bajok, azok viszont brutális problémák lehetnek, akár élethosszig megmaradandó károsodások jöhetnek egy covid19 fertőzés után, felnőttnél, gyereknél egyaránt.

Tüdő, szív, agy, keringés, depi, ízület.....stb.


[link]

[link]

-------------------------------------------------


[link] mai adat ​

Világszerte beadott oltások száma : 5.530.976.259

--------------------------------------------------

magyar beoltottak száma: 5.825.831

Szerinted, mióta beadták az első vakcinát (és sokuknak a második is megvolt, ha kéri, kapja a harmadik oltást is) azóta 5,8 millió halott van, csak Magyarországon? Nem az oltás következménye az utólag jelentkező sok súlyos betegség, esetleges haláleset, hanem a betegségé.


Annak következménye, ha az influenza valamit annyira megrongált a szervezetedben, (pl. a tüdődet), hogy esetleg pl. krónikus asztmád lesz, ami viszont életed végéig kísér, állandó nehézlégzést okozva.

Amihez add hozzá az asztmára kapott gyógyszerek újabb mellékhatásait!

Érted, miért kell MEGELŐZNI?


A vakcinát azért kapod, hogy legyen segítsége a szervezetednek gyorsabban és hatékonyabban védekezni.

Azért, hogy ne csak arra a védelemre számíthasson a szervezeted, amit "egyedül", a vakcina segítsége nélkül tud produkálni az immunrendszered, hanem már készenlétben legyen a védelem és azonnal reagálhasson a Covid támadásakor.

Viseld el ezt a pár napot, akármennyire szr.

Úgy látszik számodra ez az ára, hogy a

1.) COVIDdal ne fertőződj, vagy ha mégis,

2.)akkor ne okozhasson további durva betegségeket és súlyos utóhatásokat.

Akár olyanokat is, amik viszont nem múlnak el, mint a jelenlegi, néhány napig tartó közérzeted. Lehet, ha most nem a oltásra reagálsz, hanem egy Covidra, akkor már lélegeztetőgépen lennél.

Lázcsillapító, sok folyadék. Azon legyél, hogy a lázad ---ami szintén a szervezeted immunválaszát kíséri--- mielőbb le tudjátok húzni.

Ne a sok fészbukos vijjogásával törődj, hanem magaddal

Legyél türelemmel, ne pánikolj, pihizz, vagy foglald el magad.

Egészséget, szép napot : NO PARA!

2021. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2021. szept. 8. 12:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ez a fergeteges agylob is a fácsén indult, múlt év végén.

És halálkomolyan gondolták! https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1088..

Ha megint hasonlókkal fárasztanának: ne hagyd magad, nem lettél bechipezve sem! :D

2021. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem mérgező egyik sem, az viszont köztudott, hogy a Szputnyik nagyot üt, a környezetben is sokan "haldokoltak" utána.

Olyan oroszos, nem egy kifinomult, hanem olyan ágyúval verébre kreálmány, a szokásos rakjunk bele dögivel, amit kell, hogy biztos hasson féle szemlélettel.

2021. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy telt az estéd, kicsit följebb kúszott a lázad, vagy sikerült levinni?

Most hogy érzed magad?

2021. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!