Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit hasznal mitisszeres,...

Ki mit hasznal mitisszeres, tagult porusu arcborere?!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek.Annyi mindent probaltam mar de eredmenytelenul.A kozmetikusnal is amikor voltam csak az arcom foltositottak be de nagyobb eredmeny nem szuletett.Tagult porusu az arcborom es suru fekete potyok(mitisszerek)lepik be az arcom,egyszeruen iszonyatosan erzem magam ha tukorbe nezek!Ha tudtok valami megoldast kerlek segitsetek,elore is koszonom!Komolytalanok valszara nem vagyok kivancsi.Szivatnak igy is eleget a borom miatt.
2010. aug. 30. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Apró szemcséjű bőrradír (egy héten többször), pórusösszehúzó tonik. Nekem ez most úgy tűnik, hogy beválik.
2010. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Artristy termékek! Nekem az tette rendbe a "ragyákat".
2010. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!az arstry termekeket honnan szerezhetem be!amugy en garnier 3az1-bent hasznalom de semmi eredmeny!
2010. aug. 31. 19:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!