Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus oltás! Óvatos lennék?

Koronavírus oltás! Óvatos lennék?

Figyelt kérdés

Tavaly decembertől kezdték az oltásokat, és jövő héten én is felveszem az oltást.(Pfizer) Tehát több hónapot vártam hogy többet tudjak róla és hogy hogyan alakulnak a dolgok.

Természetesen félek a koronavírustól.



2021. szept. 10. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Mi a kérdés? Döntöttél, oltatsz. Szerintem rendben van.

Jobb később, mint soha.

2021. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Szóval félsz a koronavírustól is és az oltástól is? Nem irigyellek.


Én egyiktől sem féltem, előbbin tünetmentesen átestem, utóbbit beadattam, semmi bajom nem volt utána (és bízom benne, hogy hasznos)

2021. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Én is sokat vacilláltam és én meg örülök, hogy nem oltattam végül. Izraelben szerintem abszolút bebizonyosodott ez az immunszökés dolog. Az új variánsok jobban lesújtanak arra akinek oltással szerzett az immunitása. Még mindig tartok a covidtól is persze de oltás ügyben már nincs kétségem.
2021. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Alapjáratban jól tetted,mert ezt tudod tenni magadért.

Én,ha a későbbiekben (még nem tervezem),Pfizert csak az utazás miatt kérnék.

2021. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Anglia, jelentett mellékhatások: [link]

Pfizer mellékhatások magyar csoport: [link]


Azt ugye tudod, hogy a maszkon, fertőtlenítőn és oltáson kívül mással is lehet védekezni a covid-19 megfertőződés ellen ?

2021. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!