Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kórházból visz a mentő...

Ha kórházból visz a mentő akkor kellenek iratok rólam?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hová visz a mentő? Nyilván vannak nálad iratok, ha kórházba vagy.
2021. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, személyi, tajkártya, manapság oltási igazolvány vagy csinálnak gyorstesztet a mentőben.

Én kétszer kerültem mentővel kórházba, elsőnél nem otthonról történt és nem volt nálam a taj csak a személyi, akkor bediktáltam a tajszámom, elfogadták.

2021. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most kórházból, vagy kórházba?
2021. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kórházból megyek az országos reumatológiára. Viszont a képek meg vannak az irataimról
2021. szept. 12. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
A kórház ahol most vagy átadja az irataidat a mentősöknek, akik majd érted jönnek és a másikba visznek. De nem árt rákérdezni, mert én nemrég jártam úgy, hogy az első kórházban felejtették a papírjaimat (személyi, taj, lakcím), de ez csak akkor derült ki, amikor a másodikból hazaengedtek és átadták az értékeimet. A szociális munkás telefonálgatott és végül nekem kellett visszautazgatni az első kórházba. Mondhatom, nagyon örültem, mert egyrészt nem voltam túl jól, másrészt az öltözékem is finoman szólva zaklatott" volt.. De ez valószínűleg kirívó eset.
2021. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek itt, amikor hoztak meg kapták de vissza is adták így otthon van.
2021. szept. 13. 04:53
 7/8 anonim ***** válasza:
És ki vitte haza?
2021. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem haza jöttem hanem rehabilitációra.De szerencsére nem kértek semmit sem.
2021. szept. 13. 18:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!