Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy egyesek...

Hogy lehet az hogy egyesek szeretik az injekciot ami egy fájdalmas dolog?

Figyelt kérdés

Az injekcio egy fájdalmas dolog nem értem hogy egyesek hogy tudják szeretni.

Nekem úgy szokott fájni hogy az borzasztó.

Nem tudom miért de mindig fáj és nagyon.

Ha tehetem kerülöm az injekciot, kórházakat, orvosokat.


2021. szept. 12. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak nagyon picit fájt a vakcina is. De atól függetlenül én se élveztem. Nem is tudom hogy szereti e vki egyáltalán
2021. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szeretni senki nem szereti. De pl ha nagyon lázas vagyok, volt már többször hogy a háziorvosom adott injekciót. És ez azért jó mert nagyobb dózis és mire hazaérek lemegy. Nem kell borogatni, hűtőfürdőzni stb. Egy szúrás és kész. Nekem ezerszer rosszabb lázasan, dideregve de égve a hideg vagy langyos vízbe beletámolyogni, még ha segít is valaki. Egy kicsit jó és újratàbla. Akkor ezerszer egy injekció.
2021. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat van aki azt mondja hogy szereti mert márga jól csíp meg ilyenek de ez egy rossz dolog mások meg szeretik
2021. szept. 13. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyhe mazochizmus. Akár egy fétis is lehet, mint pl. valaki szereti, ha elfenekelik az ágyban, vagy egyszerűen csak keményen bánnak vele. Az ilyenek általában gyerekkorban gyökereznek. Szerintem mindaddig nincs baj vele, amíg másnak ezzel nem árt.
2021. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!