Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítene latinul?

Valaki segítene latinul?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemrég volt egy műtétem,ami előtt NAGYON féltem.Először műtöttek és nem tudtam mi vár rám.Azt ismételgettem magamnak,hogy bátorság.Szeretném majd a heget lefedni egy tetoválással amikor teljesen meggyógyul.Azt szeretném kérni,hogy írja meg nekem valaki a BÁTOR szót latinul.Sajnos google fordító nem segít mert mikor beírom a bátor szót és felcserélem a magyar-latint teljesen más jön ki.

2021. szept. 14. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ííííí.... :DDDDDDDD


Megkérdezhetem, hogy milyen műtéted volt ?


Csak mert nekem tavaly ilyenkor volt mandulaműtétem.

Választhattam, hogy éberen vagy altatásban csinálják... az ébert választottam, mert az altatásos 100ezerrel több lett volna...


Most akkor tetováltassam magamra, hogy "faszagyerek" ???...Csak mert az orvos kb köpni nyelni nem tudott, amikor mondtam, hogy altatás nélkül és a klasszikus megoldással vágja ki a mandulákat. Elmondása szerint eddig minden páciense altatást kért...

2021. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

animosus, fortis, magnanimus


[link]

2021. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es köszi a választ 😊😊

Első köszönöm a választ bár nem arra kaptam,ami a kérdés.Egy daganatot műtöttek ki belőlem amit 5 óra várakozás előzött meg.Engem is helyi érzéstelenítéssel műtöttek nem altatásban.Nem azért mert drágább lett volna hanem mert ambulánsan csinálta,20 perc volt a műtét.

Mindenkinek szive joga eldönteni mit varrat magára.Ha te úgy gondolod,hogy magadra tetováltatod azt hogy faszagyerek,akkor legalább a homlokodra tetesd,hogy mindenki lássa….Ha én latin szöveget akarok akkor ahhoz neked semmi közöd.De köszi hogy írtál 🤔🤔

2021. szept. 14. 22:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!