Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitaminokat, készítmény...

Milyen vitaminokat, készítményeket kellene szednem, hogy jobban bírjam a hétköznapokat?

Figyelt kérdés

Most minden összejött hirtelen és mire haza érek egy félholt vagyok.

A kisebb gyermekem fejlesztésekre kell vinnem, a nagyobb 8 osztályos gimibe menne, őt októbertől előkészítőre kell vigyem.

A munkahelyemen előléptetnének, ha bizonyítom, hogy alkalmas vagyok a pozícióra, ez nekem most nagyon kellene, soha vissza nem térő lehetőséget kaptam a vezetőmtől.

De már most fáradtan esek haza. Ha viszont nagyon kifáradok nem tudok bizonyítani a munkahelyemen.

Hogyan tudnám jobban bírni a hétköznapokat? Magnézium? Vas tabletta? Vagy valami agyserkentő?


2021. szept. 16. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedj multivitamint, abban minden van. (De ha nincs benne minden, akkor is legfeljebb 3 készítményből össze lehet rakni olyat, amiben tényleg lesz minden.) De ettől csodát ne várj, a legtöbben nem érzenek semmit.
2021. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én (eddig) egyedül a Supradyn Energiától éreztem egy picivel több életet magamban, cserébe alaposan megnövelte az étvágyamat.
2021. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mozgás +friss levegő.
2021. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már most ki vagy pukkanva, szerintem nem fogod bírni a megtriplázódott terhelést. Arra is gondolj, hogy egy perccel sem fogsz tudni tovább benn maradni, mert naponta időre viszed haza a két gyereket. Akkor vállad csak el, ha tudsz szerezni megbízható bébiszittert, állandóra, aki ezt a két hazavivést naponta bizonyos összegért elvállalja, és nem ugrál, hogy jaj, most bocs, nem érek rá. Szerintem enélkül nem fog menni.
2021. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztom 3-as válaszoló véleményét. Egy óra sport után olyan kellemesen es pihentetően lehet aludni, hogy csak na. Sokkal energikusabb is vagyok, mikor sportolok, plusz dopamin, endorfin is felszabadul utána, amitől boldogabbnak érzed magad. A vitaminok nem segítenek azon, ha le vagy terhelve, de persze érdemes szedni.
2021. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálkozom a sporttal és a multivitaminnal.

Azért bátorkodtam kérdezni, mert az előző munkahelyemre egy óra volt az út, egy óra haza és otthon kezdtem a második műszakot és köszönöm szépen jól voltam. Most meg negyed órányira dolgozom, a meló sem több, mégis hulla vagyok.

2021. szept. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!