Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 4 db-ot kell bevennem,...

Napi 4 db-ot kell bevennem, Dalacinból, mikor szedjem a probiotikot?

Figyelt kérdés
Kb 4 óránként veszem be a Dalacint, hogy ne kelljen miatta sokáog fent lennem vagy felkelnem, de miután bevettem 3 órát kéne várnom a probiotikummal. Ha azt bevettem és után meg jön az antibiotikum nem lesz még a gyomromban? Mert azt ugye károsítja, így nem is sok értelme van… vagy 1 óra alatt már tovább megy a belekbe?

2021. szept. 17. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jövőre
2021. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha befejezted az antibiotikum szedését, utána szedd be a probiotikumot.
2021. szept. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelmetlen antibiotikum közben probiotikumot szedni, ugyanis az antibiotikum nem a gyomorban nyírja ki, hanem a szervezetben. Ha elfogy a Dalacin, utána érdemes szedni.

A másik: ha azt akarod, hogy kifejtse a maximális hatást, ne 4 óránként szedd! Hat óránként kell, még akkor is, ha emiatt korán kell kelned.

2021. szept. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3: Nem értelmetlen. A jó baktériumokat is öli a szervezetbe. Nem kell 3 órát várni probiotikumra.
2021. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
71%
3-as azt akarta ezzel közölni, hogy az antibiotikum felszívódik annyi idő alatt, míg beszeded a probiotikumot, ez meg a gyomor-bélrendszerben fejt ki hatást, az csak az elpusztult bélflórákat tudja esetlegesen helyileg visszaállítani, antibiotikum mellett ezért nincs sok értelme. Egyébként is hónapok míg helyreállnak az elpusztult bélflórák.
2021. szept. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szóval akkor anonimként gyakorin beintettetek a kutatóknak, akik ezzel foglalkoztak és kamu az egész mi? Jajj istenem. Imádom amikor szakembernek képzelik magukat itt. Kérdező. 30p - 1 óra után szedheted a probiotikumot.
2021. szept. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kamu igen. Nem láttam ilyen kutatást, de ha van, akkor linkeld be légyszi, elolvasnám.
2021. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindig enterolt szedek antibiotikum szedéskor.Az bármikor bevehető nem kell 3 órát várni.
2021. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nekem kéne bizonyítanom kedves 7-es? Te állítassz valamit. Azt alapozd is meg ...
2021. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért írtam, hogyha van ilyen leírás valahol, ami az állításod igazolja, akkor szívesen elolvasnám, ettől függetlenül lehet egy véleményem, de akár meg is változhat. Eddig amiket ilyen témában olvastam, ott a probiotikum pozitív hatását érdemben csak antibiotikum kúra után mérték.
2021. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!