Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb vakcina hatékonyság és rövid-hosszútávú mellékhatásokban és melyik vakcinákhoz tápláltok még jó reményeket?

Figyelt kérdés

Szerintem a jelenlegik közül a Pfizer, Szputynyik, Sinopharm jók. A kínai is igen biztonságos de egyben gyenge is. Szerintem a legjobban a Pfizer lett eltalálva. Na meg végre elkészítik a rák ellenszerét is!

De szerintem a Szputynyik sem okoz komoly gondot hosszú távon. Max rövidtávú mellékhatása tud kemény lenni. De max feljebb viszi a lázat meg egy kis hidegrázás nem csinál olyanokat mint pl a Johnson. Max akkor ha piálsz rá. De akkor is max 40 C lázad lesz 1-2 óráig. A leggázabb szerintem a Johnson meg a Moderna lehet. Hosszú távon meg főleg. Szerintem amik még jók lehetnek azok csak már engéllyezék már végre itt is őket!! Covaxin, Novavax, CovidShield. Egyenlőre ezek is hatékonynak tűnnek a mutánsok ellen a Novavax meg biztonságos is. Bár a másik 2 is szerintem jobb mint a Johnson. Attól még, hogy indiaiak. A novavax viszont megint egy leőlt vírusos vacak lesz. És nem értik meg, hogy a sima gyengített vagy leőlt vírusos vakcinák ez ellen a betegség ellen nem tudják már olyan hatekonyra csinálni. És sajnos mi magyarok is csak ilyet tudunk csinálni Orbán szerint. Akkor ha már mrns vakcinát nem is. De legalább egy Vektor vagy Subunit alapú oltást tudnánk csinálni.



2021. szept. 17. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam a Szputnyik ha sikerül megfelelő minőségben gyártani az egyik legjobb lenne. Jelenleg azzal van baj, hogy az egyik gyártó üzemben találtak problémát (ismerve az Oroszok technológiai fegyelmét ez nem is meglepő). Ha sikerülne rendbe tenni a gyártás körüli zűrzavart akkor az egy nagyon jó vakcina lenne. Mi dolgoztunk pár éve oroszokkal hát, szoktuk mondani náluk a minőség attól függ, hogy Igor (tetszőleges név behellyetessíthető) mennyi vodkát töltött magába, ha ez kevés vagy túl sok a minőség romlik. Nagyon jó cuccokat találnak ki, de valahogy a gyártás körül sokszor van zűrzavar (ez a fogpiszkálótól az űrhajóig bármilyen termékükre igaz).
2021. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik a legjobban eltalalt kenyér?

Mindenki maradjon a kaptafánál.

2021. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Köszönöm szépen, én nem kérek egyikből sem! Miért? Hát elgondolkodtam és rájöttem, hogy mekkora nagy hazugságban tartanak, na ezért nem kérek egy vakcinát sem!
2021. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Kifejtenéd?

2021. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
34%
Semelyik nem hatásos de az amerikai szemetek halálos mérgek
2022. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még vannak, akik hisznek a vakcinákban?
2022. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!