Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre nagyobb sötétlila folt...

Egyre nagyobb sötétlila folt a lábköröm alatt.Mi ez?

Figyelt kérdés
Egy ideje eszrevettem , hogy az egyik labkormom alatt van egy lila folt , de nem foglalkoztam vele , gondoltam biztos beutottem csak nem emlekszek ra (ez jutott csak eszembe) es azert van ott . Viszont most eszrevettem hogy egyre nagyobb . Mi lehet ez ? Elegge megvagyok ijedve . Utes nem erte.
2021. szept. 18. 21:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben fáj, a köröm láthatóan bele nőtt, ez a gond.


Amennyiben nem a köröm okozza, és nem ütés érte, úgy egyértelműen érelmeszesedés. Nem jut vér oda, hal elfele a szövet. Most még simán kezelhető, ha vársz vele, kegyetlenül fájni fog, gyakorlatilag rohadni a lábad és feltehetően ekkor már amputálni kell.

2021. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Mikor keletkezett? Úgy is beüthetted, hogy akkor nem fájt, nem tűnt fel. Véraláfutás. Kivéve, ha több hetes.
2021. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Pár hete keletkezett . Most elegge lejjebb vágtam , es egy kicsi el is tunt , marmint hogy szerintem a köröm lila , es nem a bőröm .
2021. szept. 18. 22:19
 4/35 anonim ***** válasza:
26%

Nem, a köröm nem lila... Ütés nélkül, főleg amit észre sem veszel...


A bőr lehet, ha belenő a köröm és úgy van egy jó ideje. De az fáj. Nézz el egy sebészetre, érszűkület, meszesedés gyanúja miatt...

2021. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Mégse a köröm , rosszul lattam .

Most nagyon megvagyok ijedve .

2021. szept. 18. 22:26
 6/35 anonim ***** válasza:

Ne legyél. Ez nem nagy gond.

Feltéve ha találsz olyan orvost, intézményt, megoldod, hogy most, megfelelően ellássanak...

2021. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a melanoma?

Nekem nem igy nez ki .

2021. szept. 18. 22:30
 8/35 anonim ***** válasza:
Ne jó a link. Tedd fel máshova, újra.
2021. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
2021. szept. 18. 22:33
 10/35 anonim ***** válasza:
Melyik a tied? Inkább a tied mutasd meg. Ez egyébként, érelmeszesedés lesz.
2021. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!