Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha néha szúr...

Mit tegyek, ha néha szúr baloldalt a mellemnél?

Figyelt kérdés

Nem hinném hogy szívprobléma (nyilván nem lehet és nem is szabad kizárni), 3 hónapja voltam szívultrahangon, minden adat teljesen jó volt. Ha jól látom a képeken/ábrákon, a szív azért valamennyire középen helyezkedik el, nekem pedig konkrétan a mellizmom széle környéke szokott kicsit néha szúrni. Nem tart sokáig, nem is nagyon erős, mégis félek, mert nem tudom mi a baj. Valaki találkozott már hasonlóval?


16f



2021. szept. 23. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Megerőltetés,vagy hasonlók miatt nem lehet?

Sportolsz?

A mellizom tájéka, vagy végülis az fáj, vagy ott a borda alatt?


Korodból adódóan arra is gondolnék,hogy nagyon alakul még a csontozatod, szélesedhet a vállad (kiválthat ilyet, striák is jöhetnek), stb.

2021. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónap az már mindegy, mert most vannak a panaszaid. Ha zavaró és spontán jön elő, akkor orvoshoz menj el.
2021. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stressz.
2021. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!