Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légúti megbetegedés. Részletek...

Légúti megbetegedés. Részletek lent. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Előre elnézést kérek ha valakinek undi a kérdés. Szóval allergia miatt is köhögök de amúgy van valami légúti betegségem, valami izé, amit most ősszel elkaptam, de sajnos majdnem minden szeptemberben ez van velem.

Orrdugulásom, torokfájásom is volt, ezek már kezdenek javulni így napok után és persze az orvos írt fel gyógyszereket. Strepfent, köptetőt, az allergiagyógyszerem szedem továbbra is, kalciumot, c-vitamint, sok mindent.

A probléma, ami miatt írok ide, az az, hogy amikor köhögök, az kétféle, valamikor száraz köhögés, ez a tipikus allergiás, valamikor meg nem száraz. Amikor nem száraz köhögésem van, akkor gyakran érzem, hogy valaminek fel kellene jönni és valameddig fel is jön, de általában nem távozik. Eljut valameddig, de annyira azért nem, hogy kiköhögjem, vagy ha igen, akkor elég erősen kell köhögnöm. Ma is ez volt, erősen köhögtem, hogy kijöjjön és félig-meddig már direkt öklendeztem, valamennyi kijött, sajnos vele együtt a tea is, amit reggel megittam.

Mit tudnék tenni, hogy kijöjjön belőlem, aminek ki kellene? De úgy, hogy azért annyira ne is kelljen szenvednem.

Elég idegesítő. Javultak sokat a tüneteim a napokban, de azért ez így bosszantó és aggasztó.


Amúgy antibiotikumot nem szedek, ha ez számít.



2021. szept. 24. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!