Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Synlab szerint magas antites...

A Synlab szerint magas antitest volt jelen egy átesett covidfertőzést követően, a védettségi igazolvány azonban hamarosan lejár. MI a teendő? Újra lehet ott védettségit szerezni, ha megfelelő?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 14:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó, de ha az eredeti kártya ingyenes volt, hiszen közérdek, hogy minél többen védettek legyenek, akkor mi az elvi alapja annak, hogy fizetni kell érte?
2021. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ennyit kérnek, ha megfelelő antitest szintre hosszabbíttatni szeretnél. Ugyanúgy akkor is fizetni kell, ha az ember elhagyja vagy megrongálódik, és újat igényel. Egyébként az ember, ha belegondol, az egész védettségi igazolvány egy vicc. 8. hónapja nem csökken jelentősen az antitest szintem, sőt, nyáron még nőtt is, de nekem fizetni kell a tesztelésért + a kártyáért is, szüleimnek meg állandóra van kiállítva, holott apámnak ötödannyi antitestje van a Sinopharm után, mint nekem...
2021. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"akkor is fizetni kell, ha az ember elhagyja vagy megrongálódik, és újat igényel"

Az oké, mert akkor a saját hanyagsága miatt kell újra vele foglalkoznia a rendszernek. De arról senki se tehet, hogy mennyi antitestje van...


"szüleimnek meg állandóra van kiállítva"

:-O Mindenkié másmilyen? Jó lesz, ha megnézem a sajátomat... :)

2021. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki oltást kapott, az örökre kapta, ha csak el nem hagyja, meg nem rongálja, akkor nem kell újat csináltatnia ellentétben azzal, akinek természetes úton lett védettsége. Piszkosul igazságtalan és logikátlan, mondom ezt úgy, hogy egy másodpercig sem vagyok oltásellenes. Apámnak 133 AU/ml volt nyáron, nekem még mindig 556 AU/ml. Ha oltást kaptál, akkor nem kell ezzel foglalkoznod tovább, ha átestél, mint én, akkor nézetheted az antitestet negyedévente egy csomó pénzért...
2021. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kiszúrás az átesettekkel... Nem elég, hogy betegeskedtek, még ez is...
2021. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát az... Persze tudom, mindenre az a válasz, hogy "oltassoltassoltass", még akkor is, ha maga a dokim javasolta azt, hogy jelenleg várjunk, mert most értelmetlen lenne oltatnom.
2021. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!