Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? Álom

Mit jelenthet? Álom

Figyelt kérdés

Álmondtam egy ugyanolyan lakást mint amiben élek pontoról pontra ugyanaz volt, mégis a közepén volt egy koporsó körülötte a szeretteimmel.

A korporsóban én voltam, láttam magam kívűlről de tudom furcsán hangzik éreztem a koporsónak azt a kellemetlen szoritását,fent voltam mégsem tudtam mozdulni sem beszélni.

Tudom nem szokás de az egyik rokonom mikor vittek volna le, hogy el temessenek egy fátyolt tett óvatosan az arcomra, itt hirtelen levegőhöz kaptam és nagy nehezen de felkeltem. (ezt nem részletezném túl hosszú)

Ki mentem a mosdóba szédültem mint az állat alig láttam valamit és hánytam két nagyobb vatta pamacsot és gyógyszereket. A rossz nekem mégis ebben az egészben az,hogy tudom ez csak egy álom volt mégis végig úgy éreztem, hogy el hagy az erőm egyszerűen megszűnik miközben próbáltam jobban lenni.

Előzete nem volt annak hogy mi történt de kíváncsi lennék mit jelenthet mégis ez az álom.

Tudom azt,hogy élek stb. de mégis elég rosszul érzem magam mivel túl valóságos volt az egész és mivel nem szedek gyógyszereket, nem igen járok orvoshoz és nincsenek égbekiáltó problémáim így értetlenül állok a dologhoz.

Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz.



2021. szept. 28. 08:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!