Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőszűrő után mire kell várni?

Tüdőszűrő után mire kell várni?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam tüdőszűrőn, készen lett a felvétel, vissza öltözhettem és a kiskonyvet is ide adták, majd mintha mondtak volna valamit, hogy üljek le kint kicsit. Kb 1 órája ülök, senki em szól semmit, azt se tudom mi van. Mirw kellene várnom? Leletre? Eredményre? Röntgenképre?


Mindenki rohangál össze vissza, senki nem tud semmit...


2021. szept. 29. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak arra, hogy sikerült-e a felvétel, vagy meg kell ismételni.

Ha 20 percig nem szóltak, mehetsz haza.

2021. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően szervezetlenség van meg fejetlenség. Többségük ezt nem látja mert nem értenek hozzá, csak a dolgukat teszik. Viszont régen emlékeim szerint pár nap volt az eredmény. Ha egyből bepecsételtek és meg van a lelet is akkor arra kellett várni hogy egy orvos megnézze a felvételt. Öreg róka asszisztensek is látják már ha kell látni valamit de csak az orvos írhatja alá.
2021. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha már van eredmény, akkor orvos látta már. Nem volt jó a kommunikáció, mert nem közölték, hogy mire várj, illetve ha én valakinek ezt mondom, akkor utána azt is közlöm ha már elmehet.
2021. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!