Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik injekció fáj a legjobba...

Melyik injekció fáj a legjobban? Miért? Hová kaptatok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Én a front fog gyökeréhez adott injekciót éltem meg rosszul férfiként.
2021. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer gyerekkoromban a szemhéjamba kaptam érzéstelenítőt (ki kellett metszeni valamit). Na az nagyon fájt! Benne lehetett persze, hogy piszkosul féltem (azt mondták, ha megmozdulok, kiszúrják a szememet) és a félelem növeli a fájdalmat. Nyilván úgy értették, hogy átszúrhatja a tű a szemhéjamat, és megsérülhet a szemem, ha mozgatom a fejemet, de annak idején 7 évesen csak annyi jött le belőle, hogy ez valami borzalmas veszélyes és szörnyű dolog.

A másik, amire emlékszem, az egy combba adott injekció volt kb. 4 éves koromban. Utólag visszagondolva valószínűleg szteroid lehetett, nem tudom, de kb. 3 napig alig bírtam lábra állni. Nagyon tisztán emlékszem rá, hogy ölben vittek haza.

2021. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum kórházban. Az első adagot a véna kanülön keresztül közvetlenül beadta a nővér, azt hittem leszakad a kezem, utána napi 2x infúzióval higítva kaptam, az már nem fájt.
2021. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer belerúgtam egy vasdarabba, és a nagylábújj körmét kellett levenni.

A fájdalomcsillapítót, közvetlen a körömágy fölé szemből adták be, a gyulladt részbe.


Nagyon nem tetszett!

2021. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!