Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni mert állandóa...

Nem tudok aludni mert állandóan köhögök. Mit tuduk ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Már literszámra ittam a teákat, gyümölcstea, kamilla tea akácmézzel, magában is ettem mézet, gargalizáltam listerinnel, de csak kapar s kapar tovább a torkom, nem lehet így aludni, háziorvos nem írt fel semmit, mit csináljak hogy minél gyorsabban elmúljon a száraz torok s a köhögés?
2021. okt. 4. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok de ugyanebben vagyok. Kapar, “viszket” a torkom. nagyon kellemetlen, mert köhögtet de nem jön fel semmi csak szerencsétlen erőlködés kb már annyira erőlködök, hogy majd be hányok. Dehát a torokkaparás miatt kell.. strepfen se segít, méz se, tea se.. pont ma olvastam a neten és elvileg észrevehetetlenül csorog a váladék az orrból a torokba és az irritálja. Hát nem tudom de jó sz@r!
2021. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 bögre forró vízbe tegyél kakukkfuvet. Ha fűszernek valot szorsz bele az is jo. jo tomenyre csinsld pl 2 dl forro vizbe 2-3 evokanalnyi kakukkfu.

Hagyd vagy 10 percre benne, aztan kortyonkent idd (elejen par korty aztan amikor ujra ebrzed kohognel...pl fel egy orankrnt) nem tudom miert de jo a problemadra

fuldoklo 2 percenkent kohogo rokonom fel bogrenyi ilyennel ataludta az ejszakat vegul.

2021. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De száraz v hurutos köhögés?? Érzed hogy le van tapadva valahol valami?
2021. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Száraz köhögés, egészen olyan mintha sivatag lenne a torkom s valami mászna felfelé...
2021. okt. 5. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!