Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!, arra lennék kíváncsi hogy nagyjából mitől is lehet ez, szóval 3 évvel ezelőtt kezdődött,(ekkor halt meg a mamám amit nagyon nehezen tudtam feldolgozni), rá pár hónapra esténként nehezen kaptam a levegőt, bedugult az orrom, minden este ez volt, majd jött a remegés, ez olyan 30p alatt el is múlt, elmentem allergia tesztre és semmire nem vagyok allergiás, teltek múltak a napok, hetek, egyszer csak elmúlt, azután ilyen májfolt szerűség jelent meg a nyakamnál, és a fülem mögött, ez tartott 2hónapig,ezután kijöttek rajtam ilyen piros foltok a könyökömnél, kézhajlatban, lábhajlatba, és a kezemnél az ujjaim közt, hámló, piros, berepedezett foltok, ez néha néha jön ki, majd jött az hogy reggel nem tudtam úgy elindulni hogy ne reggelizek mert különben összeesek, most pedig az van hogy légszomjam van, beszúr a tüdőm hevesen ver a szívem, szemüveges is lettem, szédülök és remegek, és ez nyugalmi állapotban is előjön,ha tesi órán épp hogy futok egy kicsit már fulladok, és az ájulás szélén vagyok, tehát az lenne a kérdésem hogy aki a fentiek közül bármit is átélt, neki mitől volt, vagy nekem ezek mitől lehetnek, mert foggalmam sincsen, ez az egész kapcsolodhat a mamám halálához?, vagy esetleg valami betegség lehet?,tudom hogy itt senki nem orvos de azért hátha van olyan akivel szintúgy előfordult már valamelyik.


17/L


2021. okt. 5. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez elég összetett betegségnek tűnik, valószínűleg valami olyan, ami stressz hatására romlik.


Mindenképp érdemes lenne elmenned pszichológushoz és mellette(!) teljes vérképre, cukorbetegség mérésre, terheléses ekg-ra, ételallergia/intolerancia vizsgálatkra (tudom, hogy voltál, de gondolom, hogy nem valami komlexen, ami többszáz dologra nézte az allergiát), pajzsmirigyre stb.


Azt hozzá kell tenni, hogyha három éve kezdődtek a tünetek, akkor ez valószínűleg vagy pszichés vagy egy olyan betegség, amivel vígan elélnél 50-70-80 éves korodig (mert tudom, hogy a kövi kérdés a rák lesz, de ez nem az), de ha nem mész el kivizsga

2021. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, kitöröltem a végét:


Ha nem mész el kivizsgálásra, akkor ugyanilyrn ijesztő lesz a kövi néhány év. Míg, ha elmész, akkor vagy megnyugszol, hogy nincs bajod vagy meg tudnak gyógyítani és jobb lesz :).

2021. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. okt. 6. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!