Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik kollagént és hyaluronsa...

Melyik kollagént és hyaluronsavat ajánlanátok? Por állagút vagy tablettát? Melyik márkától? L

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Dia wellneses kollagenpor jott be. Es alapbol a por allaguakat ajanlanam jobban, jobban hasznosul, es amit nagyon sokan elfelejtenek, hogy kollagen melle c vitamint kell szedni mert az segiti a felszivodasat
2021. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. okt. 8. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

GAL marhakollagén por. Testvérem szedi, Achilles ín fájdalmát megszüntette. A bőrére ajánlottam, és nagyon meglepődött, hogy a lábfájdalmát megszüntette, amivel régóta kínlódott. Én is szedni kezdtem, reggeli tejeskávéba egy evőkanállal. (Néha fáj a térdem, kocogok meg a munkám miatt is igénybe van véve.)

A kapszulák nem jók semmire, egyrészt adalékanyagokkal vannak tele, másrészt 10 g-os napi mennyiség szedésének van hatása, s ezekben ettől jóval kevesebb van.

2021. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Porcegyensúly Remaxot használok. Ez por állagú és nem csak kollagén van benne, hanem többféle vitamin és hyaluronsav is. Én térdfájdalom miatt kezdtem el szedni ami meg is szünt tőle, de a hajamra is nagyon jó hatással van, megszüntette a hajhullásom!
2021. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!