Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy köhögök? Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

3 éve jelentkezett elösszőr az, hogy a nyár végével, elkezdek köhögni, és ez hónapokig tart, majd egyszer csak hirtelen abbamarad.

Száraz köhögés, ami olykor elég erős. Alapvetően nem fáj sem a torkom, sem a tüdőm. A covid tesztem negatív.

Mi állhat a dolog mögött?


2021. okt. 11. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukámnak van ilyen, allergiára gyanakszik, de még semmit nem találtak nála. Próbálta már párásítani a levegőt, ez sem használt neki. Sokszor egy mondatot nem tud végigmondani, annyira köhög ilyenkor, és nincs használható diagnózisa.
2021. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt ilyen. Sós vizes inhalálás+különböző illóolaj(menta. eucalyptus,geránium,citrom) teljesen rendbe hozta. Kb. 1 hónapon keresztül heti 3-4x inhaláltam, lábas+ hatalmas törülköző módszerrel. Ez 5 éve volt és azóta sincs ilyen gondom. Jó sok sót érdemes beletenni és 20 perc/menet. Arra kell figyelni hogy inhalálás után nem szabad egyből hideg levegőre menni.
2021. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még sosem inhaláltam, köszi a tippet!
2021. okt. 12. 06:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!