Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Toka csökkentésére irányuló...

Toka csökkentésére irányuló gyakorlatokkal sikerült változást elérnetek? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Rengeteg cikket találtam gyakorlatokról, amikkel lehet csökkenteni a tokát Valamelyik szerint 3 hét alatt, valamelyik szerint néhány nap alatt is látható a különbség. Kicsit hihetetlennek tűnik.
2021. okt. 18. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás.
2021. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs olyan
2021. okt. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak gyakorlatokról van szó, próbáld ki. De ne várj eredményt.
2021. okt. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Genetika kérdése. Sok kövér embernek sovány az arca, más meg éppen arcra hízik. Ez van. Nem kell annyit enni és mindenhonnan fogyni fogsz.
2021. okt. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy lehet egy lógó zsírt megtornáztatni.
2021. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez engem is erdekelne, alapjaraton jo alakom van tehat se vekony se duci, pont jo sulyban vagyok, viszont az arcomat ducinak gondolom, valahogyan nem lehet belole fogyni? van ismerosom aki lefogyott arcbol csak o drogokkal..
2021. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!