Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ?Már több mint 1 éve nagyon...

?Már több mint 1 éve nagyon erős derék fájdalommal küzdök,és fél éve mellé társult a láb zsibbadás is,mindkét lábban,főleg bokától lefelé,de ez folyamatosan,nincs olyan hogy csak úgy elmúlik,hanem csak erős fájdalomcsillapítótól ami receptre kell!

Figyelt kérdés
Bejártam már minden orvost,a háziorvos lumbágót mondott..elmentem elektromos kezelésre,rehbilitációra,denevérpad..voltam EMG vizsgálaton,CT vizsgálaton,és röntgönön is..semmi problémát nem találtak..és azóta semmi sem enyhült,szinte kibírhatatlan a fájdalom,és a zsibbadás..Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni,esetleg volt hasonló helyzetben,mert nagyon megkeseríti az életemet ez az egész... 21éves vagyok.

2021. okt. 18. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gerinc, azaz csigolya vagy porckorong problémád van azt csak az MR mutatja ki rendesen. De nyilván ha minden orvost bejártál...tudom miről beszélsz, én ugyan így nem járok sikerrel a keresztcsonti fájdalmammal, éppen 6 éve.
2021. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok... Nekem is javasolták az MR-t, de ott még nem voltam. Neked milyen fájdalomcsillapító használ? Mert nekem az se segít :(
2021. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Egyetlen egy dolgon nem voltam még,az MR vizsgálaton..holnap rákérdezek a dologra a házi orvostól.köszönöm a válaszodat,jobbulást,miharabbi gyógyulást kívánok!

2021. okt. 18. 17:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Sok gyógyszert kipróbáltam,amit az orvos felírt erős fájdalomra,de caak egyetlen egy segített s az a Tramadol/paracetamol kombinácio

Pl Doreta...egyáltalán nem érzek tőle semmi fájdalmat 6 órán keresztül..de ez nem megoldás:(

2021. okt. 18. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!