Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvostól, milyen...

Milyen orvostól, milyen indokkal kérjek éves tesifelmentést?

Figyelt kérdés
Tavaly épphogy átmentem, de most sokkal komolyabban fogja venni a tanár. Kb semmit nem tudok megcsinálni abból, amit osztályoz, így az se elég, ha "látja, hogy átöltözök"...
2010. szept. 2. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
menj be a kórházba és egyszerűen mondd meg, hogy adjon felmentést, mert nem tudsz tornázni. én anno így csináltam. és kaptam. egész évre. :D
2010. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kórházba okéé, de melyik részére? Vagy hogy is mondjam.. :D
2010. szept. 2. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem létezik, hogy nem tudsz megcsinálni semmit sem..


Mik a feladatok?

2010. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés szerintem. Ennyi kilóval semmit sem tudok..
2010. szept. 2. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha felmentenek, jövőre már a lépcsőn se tudsz felmenni. Akkor majd az élet ellen kérsz felmentést?


Remélem, nem lesz olyan barom orvos, aki ad neked. Inkább kivizsgálást kérj, mitől híztál el, meg segítséget dietetikustól, hogy hogyan fogyj le.

2010. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aha, ezen minden túl vagyok, mindent betartottam és semmi változás, de köszi.

Attól, hogy azokat a dolgokat nem tudom megcsinálni 100 kg-osan, amit osztályoz, attól még mozogni szeretek, heti 3x járok le konditerembe 1 órát tornázni.. Erről ennyit. -.-

2010. szept. 3. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
baszus ugyan ez a bajom.. mindent megcsinálok cska nem időre és én nem 100kilós vagyok hanem 51...szóval nemtudom:( énis ezen dolgozok most hogy mit csináljak. :(
2010. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!