Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér vàladékot köhögök fel,...

Fehér vàladékot köhögök fel, ez most tüdőgyulladás vagy tüdőrák?

Figyelt kérdés
1 hete igazolt covidos vagyok, nem tudok belőle kigyógyulni , mostmár fehéret is köhögök, olvastam , hogy ez tüdőrák is lehet, akkor most melyik?

2021. okt. 25. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Covid
2021. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rák...
2021. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nem rák

Az véres köpet lenne nyugi

2021. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem! Slejm. Egy hét semmi. Van akinek hetek, hónapok. Ha csak ennyi problémád van, szerencsés vagy. Sajnos sokan nagyon megszenvedik, de az oltást is.

Szívesen élnél olyan világban ahol nincs betegség?

2021. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Omg! Hihetetlen, hogy megnőtt a hipochonderek száma! A hurutos köhögés a legtöbb felsőlégúti betegség velejárója. Lehet a covidtól is, de legkevésbé a tüdőráktól. Ha ez vigasztal, én covidos se voltam, csak megfáztam még szeptember elején, és azóta is így köhögök. Jobbulást!
2021. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"1 hete igazolt covidos vagyok ... akkor most melyik?"

Orvos szerint covid. Akkor vagy másik orvost kérdezz, vagy harmadikat, de ne itt, mindenféle laikusokat!

Jobbulást!

2021. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!