Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívproblémások,Van valaki...

Szívproblémások,Van valaki aki hasonló problémákkal küzd/küzdött és talált rá megoldást?

Figyelt kérdés

Az én történetem kissé hosszú így előre megköszönöm ha valaki elolvassa majd.

A helyezet az hogy 19 éves korom óta azaz 3 éve kezdett egyre hevesebben verni a szívem akkoriban ezt betudtam a dohányzásnak és az ivásnak így hát természetesen felhagytam ezekkel a káros szenvedélyekkel.

3 éve se nem dohányzom és egy korty alkoholt sem iszom. Viszont hamar rá kellett jöjjek hogy nem ez volt az okozója az én problémámnak. Főleg evés után jöttek rám ezek a “rohamok” amik 130-140 es pulzussal jártak. Evés után egy jó félórával kezdtek el jelentkezni nálam ezek a tünetek.

Aztán egyszer csak abba maradtak. Ez volt kb. 20 évesen majd rá egy évre kezdődött előlről.

Azóta is tart. De màr olyan szinten hogy ha akàr egy kekszet eszem már az egekben a pulzusom.. illetve ha orvoshoz megyek az egyelő a katasztrófával mert embertelen értékeket produkálok. Szóval elmentem kardiológushoz ahol mondták hogy kicsit el van ferdülve a szívbillentyűm és LEHET hogy ez okozza ezeket nálam. Majd felírtak bétablokkolót ami egyébként egészen levitte de elég rosszúl voltam eleinte attól is.. egésznap fáradt voltam nem igazán voltam magamnál és folyamatos hányingereim voltak de úgy voltam vele hogy végre akár 60 as pulzusom is lehet nyugalmi állapotban! Majd most idén terhes lettem és visszamentem a kardiológushoz hogy felírjon valsmit amit terhesen is szedhetek felírta a betalocot 2x 2,5 mg ot ami SEMMIT nem segít …voltam védőnőnél és annyira beparáztattan magam (mert egyébként pánik beteg vagyok és fehérköpeny szindrómás is) hogy 160/88as vérnyomást produkáltam 150es pulzussal GYÓGYSZER MELLETT.. elmentem tehát a gokiba mondván az kardiológia ott segítenek de értetlenkedve állnak előttem ők is … nem értik mi köze a szívemnek az evéshez… és mondták hogy nem normális hogy 150-160ra feltudom vinni tudatalatt a pulzusom itt valami más baj lehet de szervi betegséget elváltozást nem találtak!!! Itt állok és kétségbe esetten sírok mindennap hogy a gyermekemnek akivel várandós vagyok csak rosszat teszek mert senki nem segít nekem de én meg ilyeneket produkálok neki. Féltem nagyon a gyermekem de nem tudom mit csináljak egyszerűen tanácstalan vagyok és hihetetlen szomorú… màr magán helyen is jártam és semmi! Nem segítenek nem tudjàk miez én meg szenvedek mert eszméletlen rosszul vagyok tőle….kérlek ha valaki valamit tud esetleg akkor segítsen nekem mert nem akarom hogy a kisbabámnak baja legyen miattam….



2021. nov. 2. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
pszichiáter...
2021. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondták hogy pszichésen ha kezelném az biztos levinné de hogy ez akkor is valami más mert stressztől nem vihetném fel ennyire az értékeim
2021. nov. 2. 14:20
 3/7 anonim válasza:
Én nem tudok segíteni de megértelek, nekem is vannak olyan dolgok amiket az orvosok nem tudnak észrevenni, és egyébként nem is érdekli őket, régebben én is sokat szenvedtem emiatt. Maszek orvosnál voltál? Ők általában lelkiismeretesebbek és jobbak az eszközeik.
2021. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen rohamoknal kellene egy ekg az kimutathatja adott esetben a ritmuszavart.
2021. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam magánnál ott sem tudták mibajom sajnos.. raktak rám 24 órás ekgt és semmi rosszat nem találtak csak látták hogy magas… sajnos nem tudom mi lehet velem 🤷🏽‍♀️ De köszönöm mindent szívesen veszek!
2021. nov. 2. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mondták hogy pszichésen ha kezelném az biztos levinné de hogy ez akkor is valami más mert stressztől nem vihetném fel ennyire az értékeim"


DE, EZ böven lehetséges, söt még rosszabb is lehet.

Sürgösen keress fel egy pszichológust.

2021. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik hogy ideges típus vagy, akárcsak én, csak nálam máshol jön ki.

Az viszont jó hír, hogy nincs szervi bajod.

Pánikbetegségre gondoltál már? Egy pszichológust keress fel feltétlenül! Jobbulást kívánok.

2021. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!