Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér kis csomó a szemöldököm...

Fehér kis csomó a szemöldököm alatt, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Apró, kemény, kb 2mm átmérőjű dudort fedeztem fel a szemöldököm alatt, szinte a szemhélyamon. Ha megnyomom fáj, de ha nem piszkálom akkor is érzem hogy a környékén enyhén hasogat a fejem (mondjuk ezt lehet hogy az váltotta ki hogy megnyomkodtam)


Elmúlik magától? Vagy látnia kellene orvosnka?


Volt egy balesetem pár hete, pont az említett szemöldök felett beütöttem a fejem és a felgyülemlett vér arrafelé terjedt le ahol az említett dudor van, a monokli elmúlt már egy ideje, de nem tudom lehet-e összefüggés.



2021. nov. 4. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gríz lesz az. Nem múlik el, de ha "beért", egy steril tűvel megszúrva kinyomható. Ez egy jóindulatú bőrkinövés, amit kozmetikus is kezelhet.
2021. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lesz amit az első válaszoló is írt.

Nekem pont a szemem alatt volt. Borzasztóan zavart.

De egy picit megszúrtam tűvel, és kinyomtam.


Ha esetleg te nem tudod megcsinálni, akkor menj el egy kozmetikushoz, ők is el tudják távolítani.

2021. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!