Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős jobb oldali melkasi...

Erős jobb oldali melkasi fájdalom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete rohadt ideges lettem valami miatt, és piszkosul elkezdett fájni a mellkasom, a jobb oldalon. a következő 1-2 napban talán jobb lett, azóta viszont minden nap egyre rosszabb. Mindegy melyik oldalamon fekszem, borzasztó érzés, mintha egy repesz lenne belém fúródva valahol a húsom alatt. Kisugárzik a mellizmomba, a hátamba is. Reggelente még sokkal rosszabb. Cigizéstől úgyszint. Egyedül az inhalálás enyhít a fájdalmamon. Orvoshoz nem tudok menni, szerintetek mi lehet az oka?

2021. nov. 6. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig lehet elkellene menned.


Esetleg nem húzhattad meg?

Mit csináltál amikor ideges voltál?

Megerőltetés, izomgyulladás?

Merre írnád le a fájdalmat pontosan ahonnan sugározhat?

Nyomásra intenzívebb?

Szúr, nyom, lüktet? Milyen jellegű?

2021. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi miatt lettél ideges?
2021. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

előrefizetős villanyórám van, ami azt jelenti, hogy amennyi pénzért generálok egy feltöltőkódot, annak az értéknek megfelelő mennyiségű Kw-ot hagy jóvá a villanyórámban. egy ideje felvásárolták az áramszolgáltatómat (az elműt megvette az mvm) és a két hónap alatt harmadjára jártam úgy, hogy hazaértem, barátnőm szól hogy fogyóban van az áram a villanyórából, de nem működött az applikáció. ebből kétszer itt is maradtunk estére a sötétben, mert az mvm-nek rendes ügyfélszolgálata sincs este 8 után. Este 8 után is él kb. 10 ügyfélszolgálati vonaluk, de egyik sem tud érdemben segíteni, csak küldözgetnek egymás között, míg valamelyik ki nem nyögi, hogy reggel 8-ig tegyek le arról, hogy én feltöltőkódhoz jutok. és persze minden telefonhvás előtt meg kell hallgatni az automatikus üzenetet, amitől szintén nem leszek nyugodtabb, főleg amikor még reklámot is csempésznek bele.


Nem hiszem hogy meghúztam volna egy izmot, mert a fájdalom mélyen az izmok alól származik, viszont kisugárzik a jobb mellizmomba, és s lapocklám alatti izmokba is (szintén elég intenzíven)


A fájdalom kiindulópontja valahol a jobb oldali mellizmom, és a lapockák alatti izmot összekötő képzeletbéli vonal felénél leledzik.


sajnos szúr is és nyom is. viszont az elmúlt két napban egy lehelletnyivel elviselhetőbbé vált,, már ki is tudtam mozdulni :D


31 éves férfi vagyok egyébként.

2021. nov. 9. 07:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!