Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éles, pár másodpercig tartó...

Éles, pár másodpercig tartó fájdalom mitől lehet? Másnak volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Előre jelezném hogy ez ritkán fordul elő, néha hónapokig egyszer sem, utána egy nap akár 2x is, aztán megint jön egy nagyobb szünet, semmihez nem tudom kötni... hosszabb ideje fennáll.


Tegnap ültem a WC-n és nem volt sok időm, így "rövidre fogtam" a nagydolgot. Miután "megállítottam" a folyamatot jött ez az éles fájdalom amit a herezacskóm és a fenekem között érzek (a közti résznél érzem a fájdalmat, nem a herém fáj vagy aranyerem van...). Úgy tudnám leírni a fájdalmat hogy (példaként) 4 mp erősödő fájdalom, 2 mp csúcs, majd 4 mp lecsengés itt a csúcs az ilyen borderline kibírom némán, de mint egy kemény görcs. Sőt talán görcsnek is írnám le, ha valaki 1 szóban kérné hogy írjam le.

Hasonló legutoljára tavasszal a allergia szezon elején történt egy nagyon erős tüsszentés következtében ugyan ezen a helyen ugyan ilyen fájdalom. Napközben nem fáj, emelés és mozgás közben sem. Sérvre utaló "kitüremkedést" nem tapasztaltam.

Érdekelne hogy másnak volt-e hasonló problémája valaha?


Hétfőn mindenféleképpen kérek időpontot, de érdekelne hogy másnál előfordult-e hasonló..?


2021. nov. 6. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni,ill. ritkán erős,rövid lefolyású,szúró fájdalom pontosan ott ahol leirtad. Passz,nem tudom és mivel nagyon ritkán van igy nem is érdekel mi lehet az.

Ha neked gyakran van ilyen,akkor futás orvoshoz ne legyen nagyobb baj! Jobbulást kivánok!

2021. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Válaszolok saját kérdésemre, mivel tegnap voltam orvosnál, csak a kérdésről elfelejtkeztem.


Elnyúló felfázás volt nálam a gond, ami néha "fellángol" és ezt a tünetet okozza. Kaptam egy rakat gyógyszert meg néhány gyógynövényes bogyót 1 hónap múlva újra orvos, hogy mennyit javult.

2021. nov. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!