Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres wc papír?

Véres wc papír?

Figyelt kérdés

nagyon régóta véres sokszor a wc papír de csak kicsit. Egyszer felsértettem kemény szeklettel es azóta sebes de meg nem tudott tejesen be gyógyulni mondjuk nem is használtam ra semmit.


szerintetek lehet ebbol nagyobb baj vagy csak tényleg az hogy sebes ?



2021. nov. 7. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Orvos. Lehet.
2021. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2021. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, ha a széklet nem véres, akkor aranyér, ha az, akkor irány az orvos. (de első esetben is nyugodtan elmehetsz, mert vannak jó kenőcsök rá)
2021. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem az nem az.

egyedül a wc papír miután sokat torlom es mivel ugye sebes gondolom ujra es ujra fel szakad mert sokat járok wc-re es sok wc papirt használok

2021. nov. 7. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Zewa nedves törlőkendő. Nekem is sokszor volt véres a papír, mert nagyon kidörzsölte. (van aranyerem sajnos) Amióta használom ezt a nedves papírt, azóta nem volt ilyen élményem. (meg gyorsabban tiszta is leszel :) )
2021. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyanítható, hogy ez vagy aranyér, vagy végbélrepedés lesz.

Eldönteni csak orvosi vizsgálattal lehet.

2021. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezentúl csak vizes WC papírt használj, az nem dörzsöli fel, és és vegyél kúpot ami aranyérre és végbél berepedésre van, használd egy darabig, de ha a vérzés így sem múlik, akkor keress fel egy proktológust.
2021. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megoldódott a problémád? Tegnap óta nekem is véres a wc papír... Más tünet, fájdalom nincsen.
2021. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8as válaszoló:

nem ugyanúgy megvan most elkezdtem kenni es csak elmúlik.

Nekem valószínű azert van mert felsértettem es nem tud be gyógyulni lehet nálad is ez van.

Próbáld bepanthennel kenni.

2021. nov. 11. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmúlt aztán? Mennyi idő után?
2022. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!