Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltottak! Ti tényleg elhiszite...

Oltottak! Ti tényleg elhiszitek, hogy az egeszségetek miatt adjàk az oltást?

Figyelt kérdés
Nem tudok ebben hinni, bármi is fog történni. 1 oltast kaptam, mert előbb utóbb kötelező lesz, bárhol is élek. Nem tehetem meg ,hogy ne dolgozzak , nincs saját lakásom, sok pénzem, hogy félre vonulnék magamban. Így is azt gondolom, hogy egy méreg és felesleges dolog, aminek negatív következménye lesz az egészségre.
2021. nov. 9. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Na mesélj, te melyik konteónak hiszel? Chip? Gyíkemberek? Népességcsökkentés? Illuminati?
2021. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Akkor az eddigi oltásaid is negatív hatással lesznek vagy voltak, nem? Ez a mostani oltás akkor miben különbözik a gyerekkori oltásaidtól?
2021. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, abban nem értek egyet veled, hogy méreg.

Az igaz, hogy kockázatos dolognak tartom, de azért mégis kevésbé kockázatosnak, mint a megfertőződést.

Az is igaz, hogy a hatékonyságával kapcsolatban is vannak finoman szólva kétségeim, de úgy gondolom, bár önmagában valószínűleg nem ér valami sokat, kiegészítve más dolgokkal (maszk zárt térben, fertőtlenítős kézmosás, távolságtartás - már amennyire lehet) ez is egy lehetőség.

Szóval nem örülök neki, de szerintem most ez a kisebbik rossz.

2021. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki azt hisz, amit akar. Én pl nem hiszek a konteó elméletekben. Ha ki akarnának irtani, sokkal egyszerűbb módszerrel csinálnák. Beoltattam magam, semmi bajom nem volt tőle, fel fogom venni a harmadikat is. Amennyiben belehalok, majd visszajövök kísérteni.
2021. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2021. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Igen elhiszem.

És kérdezek: melyiknek nagyobb a kockázata szerinted: az oltás negatív következményeinek (ez részedről egy állítás, hogy biztos bekövetkezik, de nem tudom miért gondolod, hogy így lesz), vagy a coviddal fertőződés, ahol lényegesen enyhébb a lefolyása, mint anélkül.

2021. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Jelentettelek.
2021. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy hiszem el.
2021. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
#7 Jajj te kis 3/3-as :))
2021. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Minek ez a sokadik oltásos kérdés?


Kell az önigazolás?


Tényeket nem a haver egyszemélyes tapasztalatát nézd csak meg, már ha személyes volt. TÉNYEKET. Nem a bulvár média híreit, és nem a kormány hazugságait, meg politikai sz@rkavarását kell nézni.

Elolvasod, megemészted és döntesz hogy neked kell e vagy sem.


Igen sajnos ehhez kell tudni angolul, de ha ez hiányzik akkor az általad ismert nyelven. Ha egyik sem megy akkor a deepl.com marha jól fordít.

Nem 100% de a lényeg lejön mindenhol. Tájékozódsz.

Nem nem a Blikből, nem nem a sarki fűszeres és társa FB híroldalról.

Ha van EÜ -ben dolgozó rokon vagy ismerős őt kérdezed meg mit lát.


Majd egyénileg döntesz és ennyi.

Nem nézed hülyének egyik sem másik tábort.


Minden oltás (nem csak Covid) más és más. Még kicsit se lehet összehasonlítani őket. Icike picikét sem.


És ennyi.

2021. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!