Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyultsági igazolvány...

Gyógyultsági igazolvány feltételei??

Figyelt kérdés

Antigén gyorstesztem pozitív lett, így PCR tesztet már nem is csináltak. Voltam karanténban 10napig, de gyógyultsági igazolványt nem kaptam.


Igaz, be vagyok oltva, de még csak egyszer.


Külföldre tervezek utazni, és az a feltétele, hogy 2 oltás vagy gyógyultsági igazolvány legyen.


Járt már valaki így? Mit tegyek?

A gyógyultsági igazolványhoz kellett volna PCR teszt is úgy olvastam, ez igaz??



#utazás #külföld #igazolvány #korona #COVID #Gyógyultsági igazolvány
2021. nov. 10. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom hova szeretnél utazni de nem érdekel senkit az oltás kivéve Németországot, pcr teszt kell, legrosszabb esetben 4 legjobb esetben 2.
2021. nov. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért is fontos jóvá utazol mert vannak országok ahol karantén hotelbe küldenek amíg nincs teszt eredmenyed ami onkolcséges ( kb 3000dollar kajaval együtt )
2021. nov. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Antigén tesztre is adnának védettségit, ha nem lennél beoltva. Azért nem adnak az oltottaknak védettségit az antigén tesztre, mert adnak védettségit az oltás miatt. Nem kell egy embernek két védettségi. A védettségi már az első oltás után is jár. Ha nem küldték ki, töltsd le az eeszt mobil appot, vagy nyomtasd ki az eus védettségi igazolványt.
2021. nov. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én a gyógyultsági igazolást le tudtam tölteni az EESZT lakossági portálról. Oda tették fel valamikor a karantén letelte után, az oltási igazolásokkal együtt, de nem kellett hozzá teszt. Most láttam, hogy már le is járt, talán 6 hónapig volt érvényes.
2021. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as kommentelőre reagálva :


Tudom, hogy a védettségi már az első oltás után is jár, és meg is kaptam, VISZONT több Uniós országba a beutazás feltétele az Uniós oltasi igazolvány, ÉS a 2 oltás VAGY a gyógyultsági igazolvány.


Na most engem 1 oltással visszafordithatnak elméletben a határon, hiába van oltási igazolványom, meg Uniós igazolvanyom. Ezek csak 1 oltasról szólnak.


MÍG gyógyultsági igazolvánnyal, amit EESZT-n látnom kellene, de nem látom, átengednének a határon.

2021. nov. 10. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
De hova akarsz menni? ?
2021. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erdély, Románia.
2021. nov. 10. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja hat akkor oda legegyszerűbb a vedettsegi, de ha a szomszéd neni igazolvanyaval mesz azt sem veszik észre .
2021. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!