Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Házi karantén rendszer csak...

Házi karantén rendszer csak akkor készít képet vagy videót amikor jön az értesítés és belépek?

Figyelt kérdés
Máskor csak ugy ugye nem csinálhat képet vagy videot?

2021. nov. 10. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Dehogynem. Random. Éjjel is. Ha csak akkor tenné amikor te úgy gondolod annak nem lenne értelme, hiszen akkor addig megszeghetnéd a kijárást.
2021. nov. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy tudna csinálni? Én úgy tudom hogy csak akkor amikor te bejelentkezel és te magad fényképet csinálsz. Plusz onnan tudják hogy biztos te vagy hogy be kell hogy legyen kapcsolva a GPS a telefonodon a fénykép vagy videó készitesevel egyidejűleg. Ha elmilasztod 15 percen belül a be jelentkezés akkor felhívnak hogy hol vagy.
2021. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer is voltam covidos, de nem hogy ellenőrizni nem jött senki, még papírt sem kaptam. Nem is ismerek senkit, akihez kimentek a rendőrök. Biztos nem telepítenék ilyen szarokat a telefonomra
2021. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ugyeee, de már letelepitettem, már félek letörölni 🤣🤣🤣

Amugy se megyek sehova... 🤣

Jöhettek volna rendorok is ha akarnak, nem lett volna baj mert itt vagyok 😅

2021. nov. 10. 09:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Határozatban volt hogy töltsem le 😅😅😅😅
2021. nov. 10. 09:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhetnek rá, hogy bármit telepíts a saját tulajdonodra. Nem beszélve arról, hogy mi van akkor, ha valakinek nincs okostelefonja. Rád parancsolnak, hogy vegyél egyet, hogy legyen mire telepíteni ? Én úgy voltam vele, hogy ha érdekli őket hol vagyok, akkor jöjjenek ki. De egyszer nem jöttek, pedig be lettem jelentve a magánlabor és a háziorvos által is
2021. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na ez az, en is gondoltam ezekre. De már mindegy 🤣

Szelfizek 1x 🤣

Már félek letörölni 🤣

2021. nov. 10. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:
15 perc? Tehát a sarki boltba bármikor nyugodtan le lehet ugrani? Aludni viszont csak felületesen szabad, hátha fél 2-kor keresnek?
2021. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen tényleg annyit adnak 🤣 15 percen belül jelezz vissza, de nem tudom hogy a telefon helyét nézik e egész nap mert az viszont jelezhet hogy elhagytad a ki jelölt helyet 😅
2021. nov. 11. 09:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha alattad van a kocsma, egész nap is ott lehetsz, ugyanazok koordináták.
2021. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!