Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy székletvér tesztet csinált...

Egy székletvér tesztet csináltam .Nem olvastam el a használati útmutatót és 6 csepp helyett teljesen fel öntöttem a gyorsteszt kazettát. Már pár másodperc múlva pozitív vonal kicsit elfolyt és a kontrol ok lett. Ez lehet fals?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 20:14
 1/3 anonim válasza:
igen, az lehet attól hogy nagyon sokat raktál rá. de én a helyedbe biztosra mennék és elmennék dokihoz hogy ő vegye le és vizsgálja ki a székleted. ha viszont nem mennél el akkor pontosanúgy csináld a tesztet ahogy azt a használati utasítás írja,hisz azért van ott hogy úgy csináljuk. és feltételezem hogy csak azután olvastad el az útmutatót és ezálltal jöttél rá hogy csak 6cseppet lehet rá rakni miután megcsináltad. nem süssük meg a húst elősször és aztán panírozunk... jobbulást
2021. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a tesztet nem az utasítás szerint végezted, akkor az eredmény értékelhetetlen. Új tesztet kell csinálni.
2021. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊 kértem időpontot közben😊 De azért vettem egy másik tesztet (3 napos) azt addig megcsinálom😊
2021. nov. 10. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!